Brothers Vibe w klubie 55 – ZAPROSZENIA!

News

Brothers Vibe to jeden z najważniejszych artystów współczesnej amerykańskiej sceny house'owej. Chcecie go posłuchać w sobotę w warszawskim klubie 55? Mamy dla Was 2 zaproszenia!

Tony Rodriguez urodził się w 1966 roku w New Jersey w rodzine portorykańskich emigrantów, a swe pierwsze kroki na klubowej scenie stawiał na początku lat osiemdziesiątych w Nowym Jorku. Wówczas poznał takie legendarne postacie ery disco/funk jak Larry Levan czy Tee Scott.

Już  wieku 15 lat zaczął grac w klubach (m.in w NY Palladium i Studio 54). Fascynację muzyką odziedziczył po ojcu, kolekcjonuje plyty od 7mego (!) roku życia. Jako producent, pod pseudo Brothers Vibe debiutował w 1994 roku. Jego brzmienie to house z elementami afro-latynoskimi, minimalowym vibe’em, jazzowymi improwizacjami, czasem wokalizą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

 

Przełomem było wydanie w 2000 roku singla z utworem El Baile, który znalazł się w case’ach house’owych dj’ów na całym świecie. Jego utwory włączyli do swoich miksów m/in. Luciano, Ricardo Villalobos i Efdemin. Ostatnio podbija parkiety utworem 'Feelin’ House’, wydanym dla własnej wytwórni Mixx Records w 2008 roku.

30 maja w Klubie 55 zagra set djski, support zapewni ekipa agencji muzycznej Easybooking – duet djsko-producenski PolOn (Mike P i Pan K), SLG (live set) i duet djski Personel (Rasp I qb). Będziemy również świętowac 18te urodziny Dj’a QB’a.

 

KONKURS (tylko dla zalogowanych użytkowników muzikanova.pl):

 

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na tę imprezę. Aby je zdobyć wystarczy na adres [email protected] wysłać:

– poprawną odpowiedź

– imię i nazwisko

– login na muzikanova.pl

W tytule wiadomosci prosimy wpisać  Brothers Vibe – konkurs. Z nadesłanych maili wylosujemy dwóch szczęśliwców.

Pytanie:

Jak nazywa się label założony przez Brothers Vibe?

Powodzenia! Zwycięzców poinformujemy drogą mailową!

 

Więcej:

30.05 Miller fresh sound pres. Easybooking night – Brothers Vibe @ klub 55 Warszawa

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →