Brian Sanhaji z CLR wystąpi w Poznaniu – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Brian Sanhaji będzie gwiazdą kolejnej imprezy z cyklu Playground, która odbędzie się 18 kwietnia w poznańskim klubie Oczy. Bilety na występ artysty możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Brian Sanhaji na początku eksperymentował z brzmieniami hip-hop, ale szybko odkrył muzykę techno i właśnie na niej skupił swoją uwagę. W latach dziewięćdziesiątych Brian fascynował się legendarnym, frankfurckim klubem Omen, który wówczas był wyznacznikiem stylu techno. Artysta swoje pierwsze kawałki wydał w 2000 roku, jeszcze pod pseudonimem Relic. Kolejnym etapem kariery Briana Sanhaji’ego było założenie labela Enable Recordings.
W miarę rozwoju muzycznego Briana, pojawiało się coraz więcej ciekawych propozycji. Obecnie artysta współpracuje z należącą do Chrisa Liebienga wytwórnią CLR, gra na scenach wielkich eventów i prowadzi firmę Sanhaji Mastering.
Brian Sanhaji zagra live 18 kwietnia w poznańskim klubie Oczy. Podczas imprezy zostanie uruchomiona strefa chill out/ambient w ogródku Trochę Kultury.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →