Brian Eno prezentuje niepokojący utwór „There Were Bells”

fot. Brian Eno / Facebook
News Zapowiedzi
brian eno 2022

Po 5 latach przerwy prekursor ambientu Brian Eno prezentuje nową muzykę. Zapowiadany na październik longplay o enigmatycznym tytule FOREVERANDEVERNOMORE, promuje bardzo przejmujący singiel There Were Bells.

Brian Eno – dźwięk rozpaczy dla klimatu

There Were Bells został stworzony przez Briana Eno w sierpniu 2021, specjalnie na jego występ w greckim Akropolu. Artyście na scenie towarzyszył jego brat – Roger.

Pomyślałem, że jesteśmy w miejscu narodzin zachodniej cywilizacji, prawdopodobnie jesteśmy świadkami jej końca – powiedział Brian Eno

Utwór stanowi przejmujące przypomnienie o obecnej sytuacji klimatycznej, tematu, który, jak czytamy w materiałach prasowych, jest eksplorowany przez wydawnictwo FOREVERANDEVERNOMORE. Warto przypomnieć, że Eno prowadzi organizację charytatywną EarthPercent oraz wspiera ClientEarth.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Brian Eno – There Were Bells

Podobnie jak wszyscy inni — z wyjątkiem, najwyraźniej, większości rządów na świecie — myślałem o naszej zawężonej, niepewnej przyszłości i ta muzyka wyrosła z tych myśli. Być może trafniej będzie powiedzieć, że to czułem… a muzyka wyrosła z tych uczuć. Ci z nas, którzy podzielają te uczucia, są świadomi, że świat zmienia się w bardzo szybkim tempie i że duża część znika na zawsze… stąd tytuł albumu

przyznał artysta.

Sprawdź koniecznie: Brian Eno oraz Nils Frahm wrogo nastawieni do NFT

FOREVERANDEVERNOMORE będzie 22. studyjnym albumem Briana Eno i ma zawierać 10 utworów, na których usłyszymy głos artysty. Muzyk uspokaja sceptyków mówiąc, że nadchodzący album nie będzie agitował słuchaczy.

Piosenki z nowego albumu nie są propagandowe i takie, że mówią ci, w co wierzyć i jak postępować. To moja własna eksploracja mych własnych uczuć. Mam nadzieję, że zachęcą Ciebie, słuchacza, do dzielenia się tymi doświadczeniami i odkryciami

podsumował Brian Eno

Brian Eno – 1:1

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →