Boya Chile vs Aki Bergen – Pure Fashion

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/05/17
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Zaledwie kilka dni temu, nakładem włoskiej wytwórni Starlight ukazała się kolejna EP-ka warszawskiego duetu producenckiego Boya Chile. To już ich trzecia po „My Love” i „Deep Inside” produkcja dla tego labelu – tym razem do współpracy udało im się zaprosić Aki’ego Bergena.
Oryginał „Pure Fashion” wpisuje się w nurt jaki od dłuższego czasu wytyczają takie wytwórnie jak MN2S czy Sole Channel. Nie ma wątpliwości, że utwór wymierzony został w klubowe parkiety – beat w stylu funky house wzbogacony motywem electro oraz łatwo wpadający w ucho wokal. Zabieg prosty, ale bardzo skuteczny.
Remix Aki’ego postawiłbym na tej samej półce co utwory Layabouts, Mr V czy Rolanda Clarka. Artysta zamienił brzmienie na bardziej deepowe, pozostawiając przy tym funkowe zacięcie oryginału. Jednocześnie dodał wstawki wokalne, które wnoszą do „Pure Fashion” jeszcze więcej energii. Chociaż utwór nie jest zbyt odkrywczy, to fani albumu Bergena – „Black & Light” nie powinni czuć się zawiedzeni.
W rezultacie otrzymaliśmy produkt solidny, w dodatku sygnowany jednym z bardziej rozpoznawalnych nazwisk. Miejmy nadzieję, że ta współpraca zaowocuje następnymi, równie udanymi produkcjami.


Boya Chile Vs. Aki Bergen – Pure Fashion (Original Mix) by BOYA CHILE

Boya Chile Vs. Aki Bergen – Pure Fashion (Aki’s Formant Experience Vocal Mix) by BOYA CHILE

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Original Mix

02. Aki’s Formant Experience Vocal Mix

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →