Nowy polski label: Hero-In Music VIDEO

News

Znani z zespołów Mosqitoo i Boya Chile artyści, postanowili założyć własny label. Właśnie ukazał się pierwszy singiel, do którego nakręcono prowokacyjny teledysk.

Hero-In Music to nowy polski elektroniczny label. Chociaż działa od niedawna jego twórcy Michał Michalak i Rafał Malicki już dawno nosili się z zamiarem otworzenia własnego wydawnictwa. Chłopaki nie są nowicjuszami w klubowej branży bo Michał (Mmikimaus) to dj/producent z wieloletnim doświadczeniem a Rafał (Mosqitoo) ma sporą dyskografie i setki koncertów na koncie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Boya Chile

W swoim labelu chłopaki wydawać będą własne produkcje pod szyldem BOYA CHILE oraz MOSQITOO ale nie zabraknie również Polskich oraz zagranicznych gwiazd. Jak piszą muzycznie nie będą się ograniczać – celem jest wydawanie dobrej muzyki elektronicznej. Na pewno usłyszymy takie style jak Deep House, House, Indie Dance/Nu Disco. Muzyka Hero-in Music dostępna będzie we wszystkich sklepach dla DJ-i takich jak: Beatport, Traxsource, Juno oraz innych platformach: iTunes, Amazon, Spotify itd.

Wiemy że w dzisiejszych czasach dużo jest net labeli i ciężko jest się przebić w gąszczu wydawnict często na słabym poziomie ale my chcemy dostarczać jakościwą muzykę i wiemy że to kiedyś zaowocuje. Na razie ciężko pracujemy, dużo produkujemy i knujemy chytry plan…

Na początek zapoznajcie się z najnowszą EP’ką na Hero-In Music od Boya Chile, która nosi tytuł Make Me Feel:


Latest tracks by Hero-In Music

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →