Boy Harsher na dwóch koncertach w Polsce

Fot. Materiały promocyjne
News
Boy Harsher w maju zawita do Polski

Duet Boy Harsher na koncertach w Polsce będzie promować swój najnowszy album The Runner (Original Soundtrack), który ukazał się w styczniu.

Boy Harsher w maju zawita do naszego kraju

Boy Harsher to duet minimal synth, który produkuje muzykę taneczną nasyconą eterycznymi wokalami. Powstała w ten sposób muzyka sytuuje się gdzieś pomiędzy electro dance, synth-popem i konfesyjnym storytellingiem. Grupa w maju odwiedzi nasz kraj dwukrotnie – 30 maja zagra w warszawskiej Progresji, dzień później w krakowskim HypeParku.

Zespół będzie promować płytę The Runner (Original Soundtrack) stanowiącą dźwiękowy odpowiedniki filmu pod tym samym tytułem, który Boy Harsher zrealizował w trakcie pandemii. Jest to horror wymieszany z meta-dokumentem ilustrującym powstawania płyty. Warto w tym miejscu przypomnieć, że członkowie zespołu poznali się na studiach filmowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Boy Harsher – Machina 

Boy Harsher – mroczna elektronika wymieszana z popem

Duet, który tworzą Jae Matthews i Augustus Miller, jest obecnie jednym z najpopularniejszych przedstawicieli nurtu minimal synth, choć sami swoją muzykę opisują po prostu jako „mroczną elektronikę”. Ich drugi w karierze album Careful ukazał się w lutym 2019 – po jego wydaniu zespół ruszył w prawie w całości wyprzedaną trasę po Europie i Ameryce Północnej, zapełniając m.in. takie sale jak berliński Berghain

Boy Harsher - bilety na występy w Polsce
Bilet kolekcjonerski na Boy Harsher, fot. Biletomat

Boy Harsher powstał w 2013 roku, w Northampton, Massachusetts w USA i najpierw był znany pod nazwą Teen Dreamz. W 2014 roku ukazała się pierwsza EPka duetu Lesser Man, a w 2016 roku pierwszy album zatytułowany Yr Body is Nothing, uzupełniona o EP-kę Country Girl w 2017 i album Careful w 2019. W Polsce jako support przed Boy Harsher wystąpi chicagowski duet Hide.

Boy Harsher w Polsce – bilety na koncerty w Krakowie i Warszawie

Bilety na koncerty Boy Harsher w Warszawie i Krakowie, które odbędą się w dniach 30 i 31 maja 2022 roku, możecie kupić na stronie Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →