Boryn – o jego nowym albumie będzie się mówić

News
Boryn

Jesteście psychofanami Ostatniego Dnia Lata Pejzażu? Lubicie taneczny groove w polskich produkcjach? Mamy coś dla was! Nadchodzi Boryn z nową płytą!

House music i Modern Funk z Wrocławia

Boryn to niezwykle utalentowany DJ i producent z Wrocławia. Znacie go zarówno z duetu Astro Buhloone jak i solowych produkcji house’owych na Astropical Tapes Marcina Krupy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2020 będzie dla tego artysty zdecydowanie ważny, a  może przełomowy. W katalogu wytwórni Polena, 29 maja – sygnowana numerem 13 – ukaże się jego nowa EP-ka pt. Jewels. Płyta zawiera 8 utworów i jest właściwie mini-albumem, na który warto było czekać.

Jewels – premiera 29 maja

Boryn aka Maciek Nowacki wraca ze znakomitym materiałem serwującym brzmienia w stylistyce artystów takich jak  Dam-Funk, Moon B lub Sasac. Esencja Jewels EP to czysty, nowoczesny funk. To muzyka do powolnego krążenia po ulicach ulubionego kurortu albo nocnego relaksu na tarasie. Chwytliwe utwory z samplowanymi wokalami (jak Telephone, wyprodukowane razem z DYYU∩E), sąsiadują z plażowym vibe’em  (New Home Studio i Pretty Drunk Bassplayer). Jednym z wybijających się momentów na EP-ce jest utwór tytułowy, z jego szybkim tempem, mocarnym groove’em i kosmiczną atmosferą. Nie zapominajmy też o pięknie bujającym We’re Gonna Be.

Cała płyta jest znakomicie wyprodukowana i będzie z pewnością kandydatem do miana „płyt roku”. Wietrzę jej wielkie powodzenie latem, jako ścieżki dźwiękowej do jazdy po mieście rowerem lub samochodem, bądź ciepłych wieczorów na domówkach. Nie wyobrażam sobie, że ta płyta nie ukaże się na winylu, bo jest to format dla niej idealny. A za pół roku czekam na remix-album.

Specjalnym przedsmakiem płyty jest również nowy edit klasyka z końca lat 80. w wykonaniu Joyce SimsBoryn utanecznił Come Into My Life dodając delikatne breakbeaty. Track jest dostępny jako „free download”.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →