Boris Brejcha: Powrót króla. Artysta zagrał dla kilkutysięcznej publiczności

News
Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

Miniony weekend bez dwóch zdań przyniósł ze sobą najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie elektronicznej, począwszy od wybuchu pandemii. W podwarszawskiej Twierdzy Modlin wystąpił bowiem Boris Brejcha. W dniach 25-26 czerwca bawiło się tam 10 tysięcy osób.

Boris Brejcha wystąpił w twierdzy Modlin

Dawno nie było w Polsce wydarzenia na taką skalę. Pandemia naturalnie spowodowała zastój eventowy, który dotknął wszystkich związanych z branżą. Promotorów, organizatorów, artystów, a także klientów-odbiorców. A dla nich – dla nas – powrót imprez i to w takim stylu, zakrawa o prawdziwe święto. Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin 25 czerwca i jest to jak dotąd największe takie wydarzenie w Polsce od wybuchu pandemii COVID-19. Występ artysty został obwarowany licznymi warunkami, a zobaczyć go na żywo mogły jedynie osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

Boris Brejcha – Lieblingsmensch

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niemiecki DJ pokazał klasę, umocnił swoją pozycję niekwestionowanego króla minimalu i high-tech wśród polskiej publiczności. Jego występ obfitował w wizualne atrakcje, pokazy świateł oraz scenicznej techniki. Stworzenie oryginalnej, sceniczno-klubowej konstrukcji pośród murów Twierdzy Modlin trwało dwa tygodnie.

Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

fot. materiały promocyjne

Impreza tylko dla wybranych?

Taka selekcja z pewnością spotka się z wieloma oburzonymi głosami, podobnie, jak m.in decyzja FEST Festivalu o możliwości uczestnictwa w nim jedynie osób zaszczepionych. Biorąc jednak pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, przypominamy, że jest to jedyna opcja, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli się na nim bawić w pełni bezpiecznie.

Jesteśmy dumni, że w końcu Boris Brejcha zagrał w Polsce dla swoich fanów. Tak jak informowaliśmy w swoich wcześniejszych komunikatach, impreza odbyła się z udziałem publiczności zaczepionej przeciw COVID-19. To był wyjątkowy  moment  powrotu do koncertowej rzeczywistości, do świata rozrywki, muzyki, za czym tak bardzo wszyscy tęsknimy

– oświadczyli organizator agencji Follow The Step

Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

fot. materiały promocyjne

Przeczytaj: Boris Brejcha: „Jeśli ciężko pracujesz i jesteś zdeterminowany, osiągniesz swój cel” – WYWIAD

Boris Brejcha zagrał w Warszawie po raz trzeci, a swoim występem ponownie rozkochał w sobie polską publiczność. Tym, którzy przegapili set niemieckiego DJ-a pozostaje jedynie czaić się na jego kolejną wizytę i tym razem nie pozwolić sobie na ominięcie tego widowiska.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →