Boris Brejcha: Powrót króla. Artysta zagrał dla kilkutysięcznej publiczności

News
Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

Miniony weekend bez dwóch zdań przyniósł ze sobą najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie elektronicznej, począwszy od wybuchu pandemii. W podwarszawskiej Twierdzy Modlin wystąpił bowiem Boris Brejcha. W dniach 25-26 czerwca bawiło się tam 10 tysięcy osób.

Boris Brejcha wystąpił w twierdzy Modlin

Dawno nie było w Polsce wydarzenia na taką skalę. Pandemia naturalnie spowodowała zastój eventowy, który dotknął wszystkich związanych z branżą. Promotorów, organizatorów, artystów, a także klientów-odbiorców. A dla nich – dla nas – powrót imprez i to w takim stylu, zakrawa o prawdziwe święto. Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin 25 czerwca i jest to jak dotąd największe takie wydarzenie w Polsce od wybuchu pandemii COVID-19. Występ artysty został obwarowany licznymi warunkami, a zobaczyć go na żywo mogły jedynie osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi.

Boris Brejcha – Lieblingsmensch

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Niemiecki DJ pokazał klasę, umocnił swoją pozycję niekwestionowanego króla minimalu i high-tech wśród polskiej publiczności. Jego występ obfitował w wizualne atrakcje, pokazy świateł oraz scenicznej techniki. Stworzenie oryginalnej, sceniczno-klubowej konstrukcji pośród murów Twierdzy Modlin trwało dwa tygodnie.

Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

fot. materiały promocyjne

Impreza tylko dla wybranych?

Taka selekcja z pewnością spotka się z wieloma oburzonymi głosami, podobnie, jak m.in decyzja FEST Festivalu o możliwości uczestnictwa w nim jedynie osób zaszczepionych. Biorąc jednak pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, przypominamy, że jest to jedyna opcja, aby wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli się na nim bawić w pełni bezpiecznie.

Jesteśmy dumni, że w końcu Boris Brejcha zagrał w Polsce dla swoich fanów. Tak jak informowaliśmy w swoich wcześniejszych komunikatach, impreza odbyła się z udziałem publiczności zaczepionej przeciw COVID-19. To był wyjątkowy  moment  powrotu do koncertowej rzeczywistości, do świata rozrywki, muzyki, za czym tak bardzo wszyscy tęsknimy

– oświadczyli organizator agencji Follow The Step

Boris Brejcha zagrał w Twierdzy Modlin

fot. materiały promocyjne

Przeczytaj: Boris Brejcha: „Jeśli ciężko pracujesz i jesteś zdeterminowany, osiągniesz swój cel” – WYWIAD

Boris Brejcha zagrał w Warszawie po raz trzeci, a swoim występem ponownie rozkochał w sobie polską publiczność. Tym, którzy przegapili set niemieckiego DJ-a pozostaje jedynie czaić się na jego kolejną wizytę i tym razem nie pozwolić sobie na ominięcie tego widowiska.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →