Boris Brejcha chce zostać Polakiem? Na to wygląda

Nicolas Raymond / flickr.com
News
Boris Brejcha

Czyżby po piłkarzach nadeszła w Polsce pora na naturalizację popularnych didżejów? Boris Brejcha sam wyszedł z inicjatywą. Uwielbiany w naszym kraju artysta zdradził, iż... rozważa rozpoczęcie starań o polskie obywatelstwo. Jednak na tym nie kończą się sensacje związane z Brejchą.

Boris Brejcha jest postacią, wobec której trudno zachować obojętny stosunek. Każdy opublikowany przez nas artykuł na jego temat wywołuje lawinę komentarzy. Jedni go uwielbiają, drudzy nie potrafią doszukać się powodu fenomenu Niemca. Niezależnie od tego, każda z wizyt Brejchy w Polsce cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Wejściówki na wszystkie wydarzenia z jego udziałem wyprzedają się niemal na pniu. Nie dziwi zatem fakt, że bookerzy chętnie zapraszają go ponownie – i na dodatek często – a on tym zaproszeniom zazwyczaj nie odmawia.

Boris Brejcha at Grand Palais in Paris, France for Cercle

Niewykluczone jednak, iż już niebawem polscy fani Brejchy nie będą musieli wyczekiwać na kolejną jego wizytę w naszym kraju miesiącami. Dlaczego? Okazuje się, że stosunek Niemca do kraju nad Wisłą jest bardziej emocjonalny niż mogłoby się wydawać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Boris Brejcha u Pete’a Tonga: Nic nie może się równać z Polską

W minioną środę Boris Brejcha był gościem cotygodniowej audycji Pete’a Tonga w BBC Radio 1. Zapytany przez prowadzącego o to, w jakim kraju gra mu się najlepiej w ostatnich latach, muzyk nie miał wątpliwości.

Nic nie może się równać z Polską, nawet Tulum – odparł bez zastanowienia.

Jednak to, co najciekawsze, padło z ust Brejchy chwilę później:

Kocham tu wracać. Prawdę mówiąc chcę tu grać co miesiąc. Rozważam nawet rozpoczęcie starań o zdobycie polskiego obywatelstwa

Boris Brejcha – Château de Fontainebleau, France for Cercle

Warszawa jest lepsza niż Berlin? Tak uważa Boris Brejcha

Deklaracja niemieckiego DJa i producenta jest niemałym zaskoczeniem, lecz mając na uwadze częstotliwość jego odwiedzin w naszym kraju i znakomite przyjęcie za każdym razem przez tutejszą publiczność, trudno się dziwić takim pomysłom. 

Warszawa jest wspaniała, już dziś ma o wiele więcej do zaoferowania niż Berlin, a przecież wciąż się rozwija. Mam wrażenie, że Berlin stanął w miejscu lata temu i z roku na rok staje się coraz nudniejszy – argumentował Brejcha.

Czy zatem już niebawem zobaczymy Brejchę w roli rezydenta któregoś ze stołecznych klubów? Chętnych, by widzieć go co miesiąc zapewne by nie brakowało.

Całą rozmowę Pete’a Tonga z Borisem Brejchą możecie odsłuchać tutaj.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →