Bookowanie DJ-a stanie się tak proste jak zamawianie jedzenia?

Fot. Materiały prasowe
News
DJAAYZ

Od teraz zaledwie kilka kliknięć w smartfonie będzie dzieło Cię od zabookowania DJ-a na swoją imprezę. Mniej więcej tak swój najnowszy projekt przedstawiają jego pomysłodawcy. Czy aplikacja DJAAYZ będzie dla sceny muzycznej tym, czym Uber Eats jest dla branży gastronomicznej?

Niech pierwszy rzuci kamienieniem ten promotor, który nigdy nie był zmuszony awaryjnie szukać zastępstwa artysty na organizowaną przez siebie imprezę. Wypadki chodzą po artystach. Choroba czy odwołane loty. Przykładów odwołanych w ostatniej chwili występów można mnożyć, jednak co począć w sytuacji na pozór podbramkowej. Imprezę anulować trudno. Pracownicy w gotowości, klubowicze nastawieni na melanż. Trzeba wcielić plan B. Od teraz z pomocą przybywa aplikacja DJAAYZ, która za sprawą kilku kliknięć w smartfonie ułatwi znalezienie DJ-a o każdej porze dnia i nocy.

Witamy w DJAAYZ

Pomysłodawcami DJAAYZCatha Guetta (z tych Guettów) i Raphael Aflalo. Za jej zaprojektowanie i opracowanie odpowiada londyński zespół specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży muzycznej, którzy w ciągu ostatniej dekady współpracowali z najbardziej znanymi artystami, markami i profesjonalistami cyfrowymi, a także zarządzali niektórymi z największych wydarzeń muzycznych na świecie. Nazwany przez Guettę i Aflalo „pierwszą aplikacją do rezerwacji DJ-ów” program dostępny jest na razie jedynie Wielkiej Brytanii i Francji. Jego pobranie jest darmowe za pośrednictwem sklepu z aplikacjami Apple i Google Play.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zmagasz się z problemem znalezienia DJ-a na swoją imprezę? Stworzyliśmy platformę, która sprawia, że proces rezerwacji jest łatwy, bezpieczny i szybki. Teraz każdy może znaleźć najlepsze talenty i możliwości za sprawą kilku kliknięć

– czytamy na stronie aplikacji.

DJAAYZ na start oferuje użytkownikom możliwość rezerwacji z ponad tysiąca profili DJ-ów. Aplikacja obejmuje wszystkie gatunki muzyki popularnej: od electro, popu i rocka, po muzykę latynoską i nie tylko. Interfejs pozwala określić datę i miejsce imprezy, a także pożądany styl muzyczny i przydzielony budżet: od 200 do 3 000 euro. Każdy zarejestrowany w usłudze DJ ma własny profil z możliwością rozbudowania go o bio, zdjęcia, filmy, linki do mediów społecznościowych oraz ocenę przyznawaną przez użytkowników. Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronę DJAAYZ.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →