Polak wygrywa konkurs na remix dla Booka Shade!

News

Znamy zwycięzcę konkursu na najlepszy remix utworu Booka Shade - "Regenerate". Został nim nasz rodak Filip Abramczyk aka Pysh!

Pamietacie jak na łamach muzikanova.pl pisalismy o konkursie zorganizowanym przez internetowy sklep muzyczny Beatport.com oraz duet Booka Shade na stworzenie najlepszego remixu utworu „Regenerate”? Z grona 10 najlepszych artystów wyłoniono zwycięzcę.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Okazał się nim nasz rodak, pochodzący z Warszawy Dj i producent – Filip Abramczyk aka Pysh! Jego interpretacja numeru „Regenerate” zostanie wydana nakładem wytwórni Get Physical Music, dołączając tym samym do reszty gwiazd, których remixy ukażą się wkrótce na niemiekim labelu. Są wśród nich m.in.: M.A.N.D.Y., DJ T., Chelonis R. Jones, Samin oraz Damian Lazarus.

 

„Ciągle nie mogę uwierzyć, że wygrałem ten konkurs. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy głosowali na mój remix i wspierali mnie. Uwielbiam muzykę Booka Shade. To będzie niesamowitę, że mój remix zostanie wydany. Czuję wreszcie, że moja praca nie idzie na marne i ktoś to docenia.” mówi Pysh

 

Filipowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

 

Zwycięski remix możecie odłuchać na stronie soundcloud.com/pysh.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →