’More’ od Booka Shade – numer za FREE

News

Znany ze swoich niesamowitych występów na żywo, duet Booka Shade zapowiada wydanie piątego studyjnego albumu dla wytwórni Get Physical Music.

Booka Shade to duet tworzony przez Waltera Merzigera i Arno Kammermeiera, którzy aktywnie działają na scenie muzyki elektronicznej już od ponad 15 lat. W 2002 roku wraz z M.A.N.D.Y. i DJ T., muzycy założyli wytwórnię Get Physical Music. To właśnie jej nakładem ukazały się wszystkie dotychczasowe albumy Booka Shade – „Memento” (2004), „Movements” (2006), „Cinematic Shades (The Slow Songs)” (2008) oraz „The Sun & The Neon Light” (2008).

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Już na początku maja 2010 roku do powyższej listy będzie można dodać kolejny longplay niemieckiego duetu. Na płycie „More!” znajdziemy 11 melodyjnych numerów z gatunku tech-house.

 

Już teraz możemy pobrać utwór „Regenerat” pochodzacy z najnowszego krążka Booka Shade za darmo. Wystarczy tylko odwiedzić oficjalną stronę duetu i podać swój adres email.

 

Poniżej znajdziecie tracklistę oraz grafikę okładki albumu „More!”, teledysk do utworu „Donut” oraz 50-cio minutowy wideoset Booka Shade z klubu Space na Ibizie.

 


Tracklista:

1. Havanna Sex Dwarf
2. Donut (Interpretation)
3. Regenerate
4. The Door
5. Teenage Spaceman
6. Divine (feat. Yello)
7. Scaramanga
8. L.A. tely
9. Bad Love (feat. Chelonis R. Jones)
10. No Difference
11. This Is Not Time

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →