Booka Shade bliscy zakończenia kariery, ale nowy album w drodze!

Zapowiedzi

Duet Booka Shade poważnie myślał o zakończeniu kariery, jednak dzięki pracy w nowym studio na nowo odkrył radość z tworzenia muzyki. Na początku listopada do sklepów trafi nowy album, zatytułowany "Eve".

Mało brakowało, a duet Booka Shade przeszedłby do historii. Walter Merziger i Arno Kammermeier przyznali, że w połowie prac nad nowym albumem byli bliscy zerwania współpracy. Niedawno odeszli z Get Physical Music, wytwórni, którą współtworzyli od ponad 10 lat. Trudno nie zauważyć, że dzisiejsze brzmienie tego labela dalekie jest od tego, co prezentuje Booka Shade.

Na szczęście kryzys w obozie Booka Shade został zażegnany. Artyści przenieśli się do studia Eve w Manchesterze, gdzie na nowo odkryli radość ze wspólnego tworzenia muzyki. Kolejne utwory nagrywali tradycyjnymi technikami podczas sesji z Andym Cato z Groove Armady, Fritzem Kalkbrennerem i Fritzem Helderem z Azari & III. Booka Shade byli zafascynowani studiem do tego stopnia, że swój album również nazwali „Eve”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta „Eve” ukaże się 1 listopada nakładem nowej wytwórni duetu, Blaufield Music. Promować ją będzie singiel „Love Inc„, którego odsłuch znajdziecie poniżej.

Booka Shade – Eve [Blaufield Music]

Data wydania: 1.11.2013

Tracklista:

01. Many Rivers
02. Love Inc
03. Kalimera
04. Leema
05. Maifeld
06. Perfect Time
07. Time’s On My Side
08. Crossing Borders feat. Fritz Kalkbrenner
09. Love Drug feat. Fritz Helder
10. Only When You Wake Up
11. Ballad Of The East
12. Jesolo

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →