Bonobo zagra w Polsce. Znamy daty i miejsca

Fot. Grant Spanier
News
Bonobo na aż trzech występach w Polsce

Nie szczędziliśmy słów zachwytów pod adresem jego ostatniej płyty i gdzieś w głębi liczyliśmy na to, że dane nam będzie usłyszeć ją na żywo w Polsce. Prośby zostały wysłuchane. Simon Green powraca do kraju nad Wisłą, by dać aż trzy duże koncerty. Wygląda na to, że będą to największe wydarzenia, jakie dotąd Bonobo zaserwował polskim fanom.

Od premiery albumu Fragments upłynęło już parę miesięcy, a nam ten materiał nie znudził się nawet odrobinę. W głowie powstawała myśl, jak najnowszy materiał Brytyjczyka radzi sobie na żywo. Po nagraniach opublikowanych w Internecie i pełnych zachwytów opiniach tych, którym dane było zobaczyć Bonobo w ostatnich miesiącach, można wnioskować jedno. Simon Green nie tylko w studiu powrócił do najwyższej formy.

Bonobo

Bonobo. Powrót do szczytu formy

Koncept występów na żywo w ramach trasy promującej album Fragments to nawiązanie do najlepszych serii występów w karierze Greena. Rozbudowany zespół składający się z kilku muzyków oraz wokalistów_ek, do tego niesamowita oprawa świetlna i setlisty zawierające zarówno najnowsze utwory, jak i doskonale znane klasyki – trasa Fragments może śmiało konkurować z koncertami z czasów Black Sands czy The North Borders, dwóch spektakularnych przedsięwzięć, w ramach których Bonobo także postawił na występy w towarzystwie okazałej grupy instrumentalistów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bonobo – Full Performance (Live on KEXP)

Jak podkreślałem w recenzji krążka, jego brzmieniu daleko do syntetyczności. Zamiast tego, na Fragments otrzymaliśmy ciepłą, organiczną muzykę, pulsującą dziesiątkami dźwięków. Spójność materiału buduje unikalny, niezwykle wyrazisty charakter albumu, przez co trudno pomylić tę płytę z jakąkolwiek inną w dorobku Simona Greena. Fragments stworzyło sobie własne, w pełni zasłużone miejsce w dyskografii Brytyjczyka, tuż obok najbardziej udanych pozycji, takich jak wspomniane już Black Sands czy The North Borders.

Bonobo: Tiny Desk (Home) Concert

Bonobo w Polsce. Gdzie wystąpi?

Dziś, po kilku latach przerwy, Bonobo zapowiedział powrót do Polski, do kraju, gdzie zawsze mógł liczyć na doskonałe przyjęcie. Brytyjczyk zaplanował aż trzy występy w naszej ojczyźnie. Wszystkie odbędą się w listopadzie i w przeciwieństwie do historycznych koncertów Simona Greena w Polsce, będą mieć miejsce w naprawdę dużych lokalizacjach.

Bonobo wystąpi w Polsce w następujących terminach i miastach:

Bonobo w Polsce – bilety

Wejściówki na polskie występy dostępne będą na stronie Biletomat.pl.

BONOBO // FRAGMENTS LIVE TOUR 2022

Biletomat.pl
149 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →