Erykah Badu na nowej płycie Bonobo!

Zapowiedzi

Znamy już wszystkie szczegóły najnowszego krążka Bonobo "The North Borders". Wśród zaproszonych gości są m.in. Grey Reverend, młodziutka Szjerdene, a także sama królowa muzyki soul - Erykah Badu!

Nowy krążek Bonobo ukazuje się trzy lata po bestsellerowym „Black Sands”, tradycyjnie już nakładem wytwórni Ninja Tune. Z czterema albumami na koncie Brytyjczyk uznawany jest za jedną z najważniejszych postaci na elektronicznej scenie muzycznej.
Na nowej płycie zatytułowanej „The North Borders”, Bonoboi po raz kolejny udało się znaleźć doskonały balans pomiędzy kompozycjami instrumentalnymi, które potwierdzają jego wszechstronność jako producenta oraz utworami wokalnymi, osadzonymi w najszlachetniejszych tradycjach jazzowej i soulowej piosenki.
Gdy Bonobo i Erykah Badu odkryli, że od lat wzajemnie uważnie śledzą swe dokonania, w naturalny sposób zrodził się pomysł ich współpracy. Jej efekt to utwór „Heaven for the Sinner” okraszony wspaniałym głosem królowej soulu. Choć równie wielkie wrażenie robią kompozycje, w których słyszymy głos nowego wokalnego odkrycia Bonobo – znakomitej Szjerdene. W stylistykę płyty świetnie wpisał się także, znany z nagrań The Cinematic Orchestra i solowych występów w naszym kraju Grey Reverend.
Przypominamy, że artysta wraz z zespołem zagra 14.06 w stołecznym Palladium, dzień później w klubie Studio w Krakowie i 16.06 w poznańskim Eskulapie. Bilety na wszystkie konecerty dostępne są na Muno.pl!

Miejsce: Palladium – Warszawa
Bonobo – The North Borders [Ninja Tune]
Data wydania: 1.04.2013
Tracklista:
01. First Fires (feat. Grey Reverend)
02. Emkay
03. Cirrus
04. Heaven For The Sinner (feat. Erykah Badu)
05. Sapphire
06. Jets
07. Towers (feat. Szjerdene)
08. Don’t Wait
09. Know You
10. Antenna
11. Ten Tigers
12. Transits (feat. Szjerdene)
13. Pieces (feat. Cornelia)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →