Koncert Bomb the Bass i Trentemøller w Czwórce

Wydarzenie

Tym razem na antenie Czwórki zabrzmi set Bomb The Bass live z płockiego festiwalu Audioriver. Dodatkowo, w audycji z cyklu "Na cztery ręce", Hubert Augustyniak zaprasza na wywiad z Trentemøller’em. Zapraszamy tuż po godzinie 23!

Ukrywający się pod nazwą Bomb The Bass Tim Simenon brytyjski muzyk i producent, który tworzy od połowy lat 80., wydał sześć albumów długogrających (m.in. znakomity „Clear”) oraz zajmuje się produkcją i miksowaniem dla takich gwiazd muzyki, jak Sinéad O’Connor, Neneh Cherry, Seal, David Bowie, Depeche Mode czy U2. Podczas występu w Płocku Bomb The Bass zaprezentował publiczności przede wszystkim materiał z dwóch ostatnich solowych płyt „Future Chaos” (2008) i „Back To Light” (2010). Atmosferę koncertu będzie można sobie przypomnieć w piątek po godzinie 23.

Ale to nie wszystko! Podczas audycji będziecie mogli również wysłuchać wywiadu Alexa Kubaczewskiego, autora sobotniej audycji BE 4 z Andersem Trentemøllerem, pochodzącym z Kopenhagi duńskim producentem i multiinstrumentalistą o ugruntowanej pozycji na scenie elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Alex Kubaczewski rozmawia z Trentemollerem

Wywiad pojawi się na początku przyszłego tygodnia na łamach muno.pl. Jak co tydzień w studiu Czwórki pojawi się również Łukasz Napora, rzecznik festiwalu Audioriver.

W kolejnych audycjach Czwórka – Radio z Wizją nada sety takich artystów, jak: Robag Wruhme, Shaun Reeves, Vitalic, Supermayer, Paul Kalkbrenner, Sven Väth, TeeBee czy Pan-Pot. Hubert Augustyniak zaprasza też do posłuchania wywiadów m.in. z Nu:Tone, Loadstar, czy DJ Marky’m.

Trzydniowy festiwal Audioriver to najważniejsza impreza elektroniczna w Polsce. Czwórka – Radio z Wizją stale patronuje tej imprezie. W tym roku blisko 20-osobowa ekipa Czwórki za pomocą 10 kamer nagrywała większość koncertów i setów didżejskich grających w Płocku artystów. Będzie ich można słuchać w piątki o godz. 23.00 w specjalnych wydaniach audycji Huberta Augustyniaka „Na cztery ręce”.

Zapraszamy!

Foto: Bart Bajerski

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →