BOKKA wypuszcza wizual do utworu „Daydreaming” i zapowiada nowy album

News
Bokka - będzie nowa płyta

Czwarty studyjny album BOKKI jest w drodze – taką informację zdradził w swoich mediach społecznościowych sam zespół.

BOKKA – będzie nowa płyta

Na temat samego albumu na razie nie wiadomo zupełnie nic, poza tym, że na pewno się ukaże. Muzycy wchodzący w skład projektu BOKKA zdradzili, ze lada moment trafią do studia, by pracować nad nowym materiałem.

Nie jest to jedyna nowość od BOKKI. W sieci  pojawił się właśnie wizual do kompozycji Daydreaming, która pochodzi z EPKi Roll Down The Hill. Jest to cover utworu Radiohead. Obraz możecie obejrzeć poniżej.

BOKKA – najbardziej tajemniczy polski zespół

BOKKA pojawili się nagle w 2013 roku prezentując pierwszy singiel Town Of Strangers, który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach.

Bokka – Town Of Strangers

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.