Bok Bok wydał podwójną EPkę pod nowym pseudonimem

Fot. Materiały promocyjne
News
Bok Bok jako One Bok

Bok Bok wydał minialbum pod nowym pseudonimem. EP-ka Zodiac Beats Vol 1&2 trafiła właśnie na rynek. Sprawdźcie szczegóły.

Bok Bok jako One Bok

Bok Bok wypuścił właśnie swoją mini-płytę pod nowym pseudonimem One Bok. Zodiac Beats Vol 1&2 to podwójna EP-ka zawierająca dziesięć utworów – w tym dwa krótkie przerywniki w postaci notatek głosowych – i poruszająca tematy izolacji, cierpienia oraz katharsis. Płyta ukazała się nakładem AP Life, nowej wytwórni Bok Boka.

Założyłem AP Life, aby spróbować wnieść trochę oryginalnej kultury DJ-skiej i dubplate’owej – z którą dorastałem na scenie grime – do nowego skoolu produkcji UK 140+. W przeciwieństwie do eskapizmu Night Slugs, to jest naprawdę zakorzenione w mieście, społeczności i świecie wokół nas – powiedział Bok Bok w rozmowie z Resident Advisor.

Posłuchajcie kawałka Nine Saturn pochodzącego z Zodiac Beats Vol 1&2.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bok Bok – założyciel legendarnego Night Slugs 

Pod ksywką Bok Bok ukrywa się brytyjski producent Alex Sushon. Artysta założył legendarny Night Slugs oraz współpracował m.in. z Kelela. Wszystko zaczęło się w 2008 roku, podczas pierwszej edycji londyńskiego cyklu klubowego sygnowanego Night Slugs, aby w 2010 ewoluować w wytwórnię i wydać światu muzykę takich artystów jak: KINGDOM, Mosca, L-Vis 1990, GIRL UNIT, Lil Silva, Jacques Greene i wielu innych.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →