Boiler Room w kosmosie? Kto zagra na stacji kosmicznej?

News
Luca Parmitano

Boiler Room na stacji kosmicznej? To nie są żarty. Po "business techno" nadchodzi czas na "astronaut techno". W sierpniu odbędzie się DJ set... poza Ziemią. Kto zagra?

Miejscem imprezy będzie Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS). To właśnie tam, 13 sierpnia, Luca Parmitano stanie za didżejską konsolą.

Set będzie transmitowany podczas rejsu WORLD CLUB DOME Cruise Edition, w czasie którego odbywać się będzie ekskluzywna impreza dla 3000 osób. Za „kosmiczny Boiler Room„, a także za ten, który odbędzie się na pokładzie statku, odpowiada agencja promotorska BigCityBeats. Zobaczcie jak w ubiegłym roku wyglądał jeden z dni podczas wspomnianego już rejsu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Line-up, czyli One Man Show

Luca Parmitano, „kosmiczny didżej”, w rzeczywistości jest członkiem Europejskiego Korpusu Astronautów. To on jest głównym sprawcą całego wydarzenia. Za przygotowanie go do nietuzinkowej roli odpowiada niemiecki didżej i producent, Le Shuuk. Artysta jest rezydentem imprez organizowanych przez BigCityBeats.

Póki co, nie wiemy czy transmisja DJ setu prosto z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej będzie dostępna dla masowej widowni. Na tę chwilę potwierdzono jedynie stream bezpośrednio na imprezę WORLD CLUB DOME Cruise Edition, lecz wierzymy, iż w niedługim czasie nagranie trafi do internetu.

Być może przedsięwzięcie BigCityBeats już niebawem stanie się inspiracją dla organizatorów popularnych imprez spod szyldu Boiler Room lub Cercle? Kto wie! Skoro ci pierwsi biorą się za własny festiwal, a ci drudzy potrafią zorganizować imprezę na lotniskowcu… Niezależnie od tego, liczymy na niezłą selekcję i przygotowanie ze strony Luci Parmitano.

Pierwsza czy kolejna impreza w kosmosie?

Media nie mają pewności czy zbliżająca się impreza będzie pierwszym kosmicznym DJ setem w historii. W ubiegłym roku BigCityBeats zorganizowali dyskotekę na pokładzie samolotu A300 ZERO-G Airbus. Impreza odbyła się na wysokości ponad 10 000 metrów od powierzchni Ziemi, a jej uczestnicy bawili się w stanie nieważkości. Za konsolą stanął m.in. Steve Aoki. Zobaczcie jak wyglądało to wydarzenie.

Nie ma nudy na ISS

W przeszłości na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej odbywały się inne, nietuzinkowe wydarzenia. Nie tak dawno astronauci urządzili sobie pizza party, Chris Hadfield wykonał i nagrał cover utworu Space Oddity autorstwa Davida Bowiego.

Widziałeś już naszą relację z ostatniej edycji Cercle? Zobacz koniecznie!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →