Boiler Room ogłosił właśnie line-up na słynną holenderską imprezę

Fot. Materiały promocyjne
News
Bolier Room po raz ostatni

Ostatni Boiler Room na legendarnym festiwalu szykuje się naprawdę wspaniale. Nie zabraknie polskiego akcentu!

Bolier Room po raz ostatni

Boiler Room kończy w tym roku swoją wieloletnią współpracę z amsterdamskim festiwalem Dekmantel. Event odbędzie się w dniach od 3 do 7 sierpnia 2022 roku.  Przypomnijmy, że znana wszystkim fanom muzyki elektronicznej platforma streamingowa gościła na scenie holenderskiego festiwalu od jego pierwszej edycji w 2013 roku.

Teraz Boiler Room zakończy współpracę z Dekmantelem trzema dniami DJ-skich setów. Na publiczność będą czekały występy takich znakomitości, jak m.in. VTSS, Eris Drew, Marcel Dettmann, SHERELLE, Lena Willikens, Josey Rebelle, Anz i upsammy. Wszystkie sety będą transmitowane na żywo za pośrednictwem Boiler Room. W tle pojawią się również sety Call Super i Objekt oraz Juliana Huxtable i JASSS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS – Incredibly Annoying

Dekmantel Festival 2022 – co oprócz Boiler Room?

Dekmantel Festival to najnowocześniejszy festiwal muzyki elektronicznej w Amsterdamie, będący światowym, niedoścignionym przykładem w kompletowaniu obłędnych, odważnych line-upów. Składy, które pojawiają się w kraju tulipanów, są jednymi z najbardziej kreatywnych, skupiające wokół siebie wpływowe postaci ze świata house i techno. Festiwal od lat znany jest z podejmowania ryzyka w kontekście zapraszanych gości na rzecz sprawdzonych, oklepanych nazwisk.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej Covidem Dekmantel Festival wraca na swoje miejsce. W pięciodniowym programie ponad 120 artystów będzie promować innowacyjne dźwięki, poruszając się po zewnętrznych granicach swojego muzycznego spektrum. Ciężko wskazać faworyta. Najciekawiej zapowiadają się występy w formie live actu, serwowane przez Marcela DettmannaAnthony’ego Rothera i Roberta Hooda. Na Dekmantel Festival pojawi się również polski akcent w postaci DJ seta VTSS. Ze składu na pewno wyróżniają się: Hessle Audio, które będzie obchodzić 15-lecie pod batutą Bena UFO, Pangaea & Pearson Sound oraz ciężka artyleria Herrensauna XXL (MCMLXXXV, SPFDJ, Hector Oaks, CEM). Nie mogło zabraknąć klasyków takich jak Sterac, Helena Hauff czy Legowelt.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →