Boiler Room obchodzi piąte urodziny – LINE-UP

News

Już w ten czwartek odbędą się video transmisje ze specjalnych imprez z Londynu, Berlina, Nowego Jorku, Los Angeles i Tokio. Ekipa Boiler Room szykuje nam urodzinową niespodzankę!

Kamery Boiler Room już od 5 lat obnażają występy naszych ulubionych didżejów i producentów. Społecznościowy charakter platformy ułatwia szybką wymianę informacji między słuchaczami, dzielącymi się czasem kąśliwymi uwagami czy tracklistami. Ekipa szykuje się właśnie do celebracji 5. urodzin w 5 miastach na całym świecie.

5 listopada będziemy obchodzić 5 lat istnienia Boiler Room całodziennymi imprezami transmitowanymi z 5 miast, które są rozsiane po całym globie – Londyn, Berlin, Nowy Jork, Los Angeles i Tokio. Wszyscy artyści na te imprezy zostali starannie wybrani przez rodzinę Boiler Room. Nie zabraknie dobrze znanych graczy, którzy towarzyszyli nam w tej 5-letniej podróży od początku – zapowiadają organizatorzy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W oczekiwaniu na line-upy urodzinowych imprez, przypomnijmy sobie 5 najbardziej popularnych setów z Boiler Room. Rekordowy, należący do Carla Coxa, ma w tej chwili ponad 10 milionów odsłon.

AKTUALIZACJA 04.11.2015

Znamy już artystów, którzy wystąpią na berlińskiej imprezie. Line up to: Rodhad, Cosmin TRG, Reznik b2b Adam Port, Redshape (live), Kobosil, Tale Of Us, Milton Bradley b2b Heanning Baer oraz Resom b2b Don Williams. Stream rozpocznie się już jutro o godzinie 20.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →