Weekend z gwiazdami w Zatoce Sztuki BILETY

7 585
Wydarzenie
Weekend z gwiazdami w Zatoce Sztuki BILETY

Bob Sinclar, Brodka i poznański klub SQ zawładną w najbliższy weekend Zatoką Sztuki w Sopocie. Start już jutro - pozostały ostatnie bilety!

Zatoka Sztuki, która w ostatni weekend oficjalnie otworzyła sezon imprezowy i koncertowy, to wyjątkowa przestrzeń na piaszczystej plaży w Sopocie, z doskonałą infrastrukturą i zapleczem gastronomicznym. Właściciele zaproponowali w tym roku imponujący program muzyczny.

Zobacz co będzie się działo i zamów bilety:

W najbliższy weekend w Zatoce rozpocznie się już w czwartek. Na scenie tuż nad brzegiem morza wystąpi doskonała polska wokalistka Brodka, która w roku ubiegłym zgromadziła na sopockiej plaży kilka tysięcy osób!!! W tym roku zapowiada się podobnie, gdyż bilety na jej występ znikają błyskawicznie. Ostatnie sztuki zamówić możecie na Biletomat.pl

W piątek, po raz pierwszy od kilku lat swą siedzibę nad morze przenosi poznański SQ klub, który zadba o repertuar muzyczny zarówno w dzień jak i w nocy. Część wieczorna odbędzie się w miejscu z najpiękniejszą perspektywą w Sopocie – dachu Zatoki Sztuki – The Roof.

W sobotę nastąpi kulminacja – wystąpi mega gwiazda muzyki house, autor niezliczonej ilości klubowych szlagierów – Bob Sinclar! Na jego występ również są jeszcze do nabycie bilety! To jedyna okazja by w naszym kraju, w tak pięknych okolicznościach posłuchać występu ikony gatunku!

PROGRAM NA WEEKEND:

10.07 BRODKA

11.07 SQ AT THE SEASIDE

12.07 BOB SINCLAR

13.07 BIG BOAT AFTERPARTY

 

WIĘCEJ:

ZATOKASZTUKI.MUNO.PL