Bluzy, skarpety, worki, t-shirt – do wyboru, do koloru. Ruszył sklep on-line z kolekcją od UTD

News
Up To Date, UTD, kolekcja, ubrania

„Szanowny panie, może koszuleczkę pan kupi? Albo skarpety. Nowe, nieśmigane” – słyszmy uszami wyobraźni zapytanie pierwszego lepszego sprzedawcy ubrań na losowo wybranym stoisku Targowiska Miejskiego w Białymstoku. Dokładnie tak wyobrażamy sobie osoby ze środowiska Up To Date chcące sprzedać swoje fanty w równoległej rzeczywistości. To jednak tylko fantazja. Prawdziwe rzeczy dzieją się tu i teraz. Dedykowana białostockiemu projektowi specjalna kolekcja ubrań i merchu ruszyła właśnie z kopyta ze sklepem internetowym gotowym przyjąć Wasze zamówienia o każdej porze dnia i nocy.

Pamiętacie kultowe bluzy, t-shirty, worki Pozdro Techno wypuszczone jakiś czas temu do sprzedaży przez Up To Date? No, to zapomnijcie o nich. Będąc bardziej precyzyjnym, to zapomnijcie o ich ponownym wypuszczenia na rynek. Idzie nowe. Globalizacja, pandemia, zmieniające się trendy. Up To Date to nie tylko odbywające się rokrocznie od ponad dekady święto muzyki i całoroczna działalność w świecie kultury i sztuki. UTDF to głównie ludzie i społeczność budowana wokół projektu.

Up To Date, UTD, kolekcja, ubrania

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Shop Up To Date

Up To Date wypuszcza merch. Sprawdź to!

Up To Date nie byłby sobą, gdyby nie zrobił ukłonu w kierunku swoich fanów. Ukłonu niekoniecznie muzycznego, lecz wciąż nierozerwalnie związanego z budowaną latami marką. Z tą właśnie myślą twórcy podlaskiego festiwalu po raz kolejny przygotowali dla swoich fanek i fanów serię ubrań, które pomogą świętować muzykę i całe dobro, jakie z niej wynika. Każdego dnia, we wszelkich możliwych okolicznościach. Od teraz, do wyczerpania zapasów, będziemy mogli zakupić:

 • Bluza Music Is Everything Hoodie – 210 zł;
 • Skarpeta zwyczajna dwupak – 50 zł;
 • Szalik zwyczajny – 70 zł;
 • Super Czapka niezwyczajna – 60 zł;
 • Czapka zwyczajna – 49 zł;
 • Pakiet  mały  grzewczy – Skarpeta dwupak /Szal – 110 zł;
 • Czapka z daszkiem Music is Everything odblask – 55 zł;
 • Worek Music is Everything odblask – 55 zł;
 • Worek czarny klasyk – 55 zł;
 • Bluza 600 Crewneck – wyprzedaż 150zł (ze 169 zł);
 • Bluza Globe Crewneck – wyprzedaż 150 zł (ze 169 zł);
 • T-shirt 600 – wyprzedaż 89 zł.

Towar jest dostępny do kupienia pod tym adresem i nigdzie indziej: https://shop.uptodate.pl/

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →