Tournee Bloodgroup po Polsce – BILETY!

Wydarzenie

Jedna z najciekawszych obecnie formacji z Islandii - Bloodgroup, przyjeżdza do Polski! Grupa zagra aż cztery koncerty kolejno w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu.

Muzyka Bloodgroup to połączenie elektroniki, electro oraz popu. Ich kawałki potrafią być nostalgiczne jak Islandia, energetyczne jak najlepszy rock i piękne jak wokalistka zespołu. To wszystko opatrzone jest tanecznym rytmem, który nawet największych sztywniaków wyciągnie na parkiet.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Swój pierwszy album zatytułowany „Sticky Situation” Bloodgroup wydali w 2007 roku. Płyta otrzymała bardzo pozytywne recenzje, a grupa została okrzyknięta jedną z najciekawszych nowych formacji muzycznych w Islandii. Ich kolejny krążek „Dry Land” wydany w 2009 roku został nagrodzony islandzką nagrodą Kraumur przyznawaną najciekawszym nowym wydawnictwom. Obecnie Bloodgroup przygotowuje materiał na nowy album.

Grupę Bloodgroup będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo już pod koniec stycznia na aż czterech koncertach w naszym kraju. Grupa wystąpi kolejno w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Bilety na możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

  • 23.01.2012 – Krakow / Forty Kleparz
  • 24.01.2012 – Wrocław / Puzzle

Źródło: materiały organizatora


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →