Blawan w Tamie, czyli Walentynki w rytmie 140 bpm

Eventpromo
Blawan w Tamie

Blawan to artysta, który od co najmniej 8 lat nie przestaje tańczyć na językach fanów i dziennikarzy z całego świata. Już niedługo usłyszymy go w Poznaniu. Jeśli nie wiecie, dokąd zabrać swoją drugą połówkę w walentynkowy wieczór, to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Blawan – ponadczasowy producent

8 lat. Tyle czasu minęło od premiery najbardziej popularnego kawałka w karierze Blawana. Mowa oczywiście o kultowym Why They Hide Their Bodies Under My Garage, które doczekało się niezliczonej ilości remiksów, w tym niechlubnego w wykonaniu Skrillexa. Czas leci, a muzyka Blawana wcale się nie starzeje.

Blawan – Why They Hide Their Bodies Under My Garage

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ostatnie lata to odejście od post-dubstepowej stylistyki, w której z początku obracał się Jamie Roberts, w kierunku cięższego techno. W przypadku tego muzyka zmiana nie oznacza wcale utraty jakości, o czym dobitnie świadczy fakt obecności jego utworu Many Many Pings na drugim miejscu w zestawieniu „najlepszych kawałków 2019 roku” renomowanego magazynu Groove. Jego utwory grane są przez didżejów na całym świecie, rozgrzewając klubowe parkiety do czerwoności.

Blawan – Many Many Pings

Blawan w Tamie – nasza propozycja na Walentynki

Jak powszechnie wiadomo, nie ma lepszego przepisu na udany wieczór walentynkowy niż kolacja, po której zabierzesz swoją drugą połówkę na dobre melo. Dlatego, jeśli jeszcze nie masz biletów na Blawana, który wystąpi 14 lutego w poznańskiej Tamie, polecamy zaopatrzyć się w takowe na stronie Biletomat.pl. Sukces gwarantowany!

BLAWAN | TAMA VALENTINE'S DAY

Biletomat.pl
od 30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →