Björk zapowiada charytatywne koncerty dla kobiet

News
Bjork

Występy artystki, mające na celu uzbieranie funduszy na islandzką organizację chroniącą kobiety o nazwie Kvennaathvarfið, odbędą się w sierpniu.

Björk zaśpiewa dla kobiet

Islandzka wokalistka zaplanowała na zbliżające się wakacje trzy specjalne koncerty. Artystka zagra w Reykjavik Harpa Hall 9, 15 i 23 sierpnia, a wszystkie te występy odbędą się przy udziale publiczności oraz będą streamowane na żywo w Internecie.

Podczas pierwszego koncertu wokalistkę wesprze chór Hamrahlíð, w czasie drugiego pojawią się instrumenty smyczkowe Islandzkiej Orkiestry Symfonicznej, a w czasie trzeciego wybrzmią instrumenty dęte i flety. Partnerem wydarzenia jest Iceland Airwaves Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koncerty Björk będą miały charakter charytatywny. Wpływy z biletów i streamingu zostaną przekazane na islandzką organizację charytatywną Kvennaathvarfið ,która zajmuje się doświadczonymi przez los kobietami.

Björk – Biophilia Live

Björk z orkiestrą

Pierwotnie Björk planowała w tym roku występy orkiestrowe w miastach całej Europie, jednak koronawirus pokrzyżował te plany. Koncerty te odbędą się prawdopodobnie na wiosnę 2021 roku.

Czuję, że przechodzimy przez niezwykłe czasy, przerażające, ale również będące okazją do prawdziwych, pozytywnych zmian. Musimy skonfrontować się z wszelkim rasizmem i wyzyskiem słabszych. Pora też byśmy nauczyli się, że życie jest ważniejsze niż zyski, byśmy spojrzeli w głąb siebie i wyrzucili na zewnątrz, raz na zawsze, wszystkie nasze ukryte uprzedzenia – – napisała Björk w oświadczeniu zapowiadającym występy.

Przypomnijmy, że ostatni album Islandki Utopia został wydany w 2017 roku.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →