Björk zagra słowiańską wiedźmę u reżysera „Lighthouse”

News
Björk dla Sonos Radio

Robert Eggers, autor głośnych filmów Czarownica i Lighthouse, przygotowuje swoje nowe dzieło o tytule The Northman. Do obsady dołączyła właśnie islandzka wokalistka Björk.

Björk znów na dużym ekranie

Robert Eggers to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kreatywnych twórców współczesnych filmów grozy z artystycznym sznytem. Jego Czarnownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii oraz The Lighthouse odbiły się szerokim echem w filmowym światku. Podobnie będzie zapewne z jego najnowszą produkcją The Northman, opowiadającej o wikingach.

Właśnie w tym filmie Björk wcieli się w postać imieniem Slav Witch. W obrazie Eggersa pojawi się również córka Björk, Ísadóra Barney. Udział potwierdzili ponadto Alexander Skarsgård, w roli tytułowego Northmana oraz Willem Dafoe, Anya Taylor-Joy, Kate Dickie, Nicole Kidman i Bill Skarsgård. Akcja filmu ma rozgrywać się w X-wiecznej Islandii. Premiera obrazu przewidziana jest na przyszły rok.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Björk i Lars Von Trier

Björk w przeszłości angażowała się już w filmowe projekty. Jednym z nich była produkcja Larsa Von Triera  – Tańcząc w ciemnościach z 2000 roku. Za swoją rolę zdobyła nominację do Złotego Globu, a muzyka, którą skomponowała na potrzeby filmu, walczyła o Oscara.

Björk – I’ve seen it all

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →