BiT Miasta odkrywa ludzi i miejsca tworzące polską scenę klubową

Materiały promocyjne organizatora akcji
News
BiT Miasta
Artykuł zawiera treści dla osób dorosłych. Czy masz powyżej 18 lat?

Czym jest BiT Miasta? Na to pytanie postara się odpowiedzieć 10 postaci i 60 imprez, które składają się na wyjątkową akcję organizowaną przez markę ginu Beefeater London, skoncentrowaną wokół muzyki elektronicznej i kultury klubowej w Polsce. Poznajcie szczegóły i postarajcie się odpowiedzieć sami – jaki jest Wasz BiT Miasta?

BiT Miasta to połączenie kilku dziedzin – miejskiego życia, muzyki elektronicznej w wielu jej odsłonach oraz imprez klubowych, niezależnie od ich lokalizacji i charakteru. To przede wszystkim oddanie głosu tym, którzy w nich uczestniczą i je kreują – didżejom/kom, bookerom/rkom, promotorom/rkom i innym osobom zajmującym się nadawaniem BiT(u) Miasta miejscom, w których żyją i działają.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Materiały promocyjne organizatora akcji

BiT Miasta rusza w Polskę. Kilkadziesiąt wydarzeń

Grono Master Selectors to grono dziesięciu osób pełniących rolę mentorów_ek, którzy dzięki swoim opowieściom, playlistom i innym aktywnościom, mają na celu pokazać, jak brzmi ich BiT Miasta – co go definiuje, co się na niego składa i jakie dźwięki można w nim usłyszeć. Akcja obejmuje także aż 60 wydarzeń, w tym 10 dedykowanych imprez klubowych, w ramach których każdy będzie mógł doświadczyć intensywnego rytmu wielkomiejskiego życia i aktywnie uczestniczyć w tworzeniu miejskiej rzeczywistości.

Beefeater
Materiały promocyjne organizatora akcji

BiT Miasta. Kim są Master Selectors?

Każdy ze wspomnianych Master Selectors miał za zadanie przygotować spersonalizowaną playlistę, stanowiącą ścieżkę dźwiękową, dzięki której wszyscy mogą wczuć się w atmosferę BiT Miasta. Organizatorzy akcji stopniowo ujawniają sylwetki kolejnych Master Selectors. Dotychczas w roli Master Selectors zadebiutowali Nuarrrr, Kitty Sarcasm, Hubert Grupa i Hekato. Każde z nich wcieliło się w rolę lokalnego przewodnika, opowiadając o swojej inspiracji miastem i pokazując swoje lokalne miejsca i ścieżki.

W ramach akcji BiT Miasta wybierane są również lokale z całej Polski, które na tydzień zmienią się w sygnowany „Club Of The Week”. Są to kluby partnerskie marki Beefeater, które gościć będą kluczowe imprezy taneczne serii BiT Miasta – to doskonała okazja dla lokalnych klubów, aby zaprezentować swoje autorskie podejście do muzyki elektronicznej.

Materiały promocyjne organizatora akcji

BiT Miasta na Audioriver Festival 2023

Wisienką na torcie była specjalna scena BiT Miasta na Audioriver Festival 2023 w Płocku, gdzie zagrały wyróżniające się postacie sceny didżejskiej – zarówno te wschodzące, jak i o wyrobionej już marce w środowisku:

Angelo Mike I GiGi I Joana I Senthia
Duszne Granie I Korea I Vacos I Weikum

Przez dwa dni festiwalu Beefeater gościł swoją nową, dedykowaną strefą. Słynna londyńska budka telefoniczna zmieniła się w wielką strefę barową, gdzie goście cieszyli się dobrymi setami i ciekawymi połączeniami.

Beefeater
Materiały promocyjne organizatora akcji

Letni sezon tegorocznej odsłony BiT Miasta zwieńczony będzie dwiema wyjątkowymi imprezami. 26 sierpnia w Gdańskiej 100czni, na największym dotychczas wydarzeniu zagrają Branko, Agent Noz i DJ Vazee. Ostatnia impreza lata odbędzie się 16 września w stołecznym Zamieszaniu, a jej rytm wyznaczy legendarny duet Catz ‘n Dogz.

BiT Miasta. Szukaj wydarzeń, śledź informacje

BiT Miasta jest inicjatywą, która ma na celu przedstawienie rytmu wielkomiejskiego życia i dostarczenie uczestnikom impulsu i możliwości odkrywania nowych miejsc i wydarzeń. Seria odbywa się przez cały rok, z obecnością w różnych klubowych przestrzeniach w Polsce.

Beefeater
Materiały promocyjne organizatora akcji

Bądźcie na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami BiT Miasta, odwiedzając oficjalną stronę www.bitmiasta.pl i śledząc profil BiT Miasta na Instagramie oraz Beefeater Gin London na Facebooku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →