Big Boat Party powraca! OSTATNIE BILETY

457
Eventpromo
Big Boat Party powraca! OSTATNIE BILETY

Przed nami wakacyjny sezon klubowy, którego stałym punktem w Polsce są Big Boat Party, wyruszające z Gdyni.

To już dziewiąty sezon panowania Big Boat Party na Bałtyku. Imprezowe rejsy wpisały się już na stałe w kalendarz letnich wydarzeń z muzyką klubową w tle.

Dziewiątka to szczególna liczba symbolizująca rozwój duchowy i wysoki stan świadomości, odpowiadająca za wrażliwość i uczucia. Dlatego wybiegamy w naszych wyobrażeniach na środkowy wschód i proponujemy Wam, by w roku 2019 bawić się w orientalnych szmatkach, a do odległych Indii czy Chin dotrzemy rejsami w następnych edycjach.

– zapowiadają organizatorzy.

Big Boat Party

Szesnasty i siedemnasty rejs w historii tej inicjatywy odbędzie się w dwie niedziele: 14 lipca i 25 sierpnia. To idealna okazja aby rozpocząć i zakończyć wakacje. Zainteresowani rejsem majtkowie muszą jednak zmierzyć się z olbrzymią popularnością Big Boat Party. Pierwszy rejs jest już wyprzedany, a na drugi są już dostępne tylko ostatnie bilety na naszej stronie Biletomat.pl!

Warto zauważyć, że line-upy rejsów nie zostały jeszcze ogłoszone. To jednak nie powstrzymało sold outu. Jeśli o skład djski chodzi, to na pewno nie zabraknie dobrze znanych twarzy z poprzednich rejsów. Możemy spodziewać się polskiej śmietanki reprezentantów muzyki house. Czekamy na ogłoszenie składów!

Kup Bilety

Biletomat.pl
170 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.