Big Boat Party ogłasza line-up

1 063
Wydarzenie
big boat party ogłasza line-up pierwszego rejsu

Big Boat Party odbędzie się już dziewiąty rok z rzędu. Tegoroczne rejsy zaplanowane są na 14 lipca i 25 sierpnia. Właśnie poznaliśmy line-up pierwszej imprezy.

Big Boat Party od dziewięciu lat zabiera uczestników w rejs po Zatoce Gdańskiej, z dźwiękami muzyki klubowej w tle. Tak organizatorzy zapraszają na tegoroczne imprezowe rejsy:

Dziewiątka to szczególna liczba symbolizująca rozwój duchowy i wysoki stan świadomości, odpowiadająca za wrażliwość i uczucia. Dlatego wybiegamy w naszych wyobrażeniach na środkowy wschód i proponujemy Wam, by w roku 2019 bawić się w orientalnych szmatkach, a do odległych Indii czy Chin dotrzemy rejsami z w następnych edycjach.

Big Boat Party #1 -14 lipca – line-up

Rejs w tamach Big Boat Party, który odbędzie się 14 lipca jest już wyprzedany. Impreza na stałe wpisała się już kalendarz letnich imprez i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego wszystkie bilety rozeszły się  zanim jeszcze poznaliśmy artystów, którzy na nim zagrają.

Dziś organizatorzy zdradzili pełen skład pierwszego rejsu. Wraz z uczestnikami z portu w Gdyni w morze wypłyną: Bekett, Creamer, Deaf Can Dance, Foxall, Fresh, Glasse, Raidho, Ricardo, Seb Skalski, Sincz, Tenes i Vacos.

Big Boat Party line-up

Big Boat Party #2 -25 sierpnia – bilety

Jeżeli nie załapaliście się na bilety na pierwszy termin, jest jeszcze możliwość uczestniczenia w drugim rejsie – 25 sierpnia. Ostatnia pula, w cenie 170 PLN jest dostępna na stronie Biletomat.pl. Radzimy nie zwlekać, bo biletów zostało  już naprawdę niewiele!

Biletomat.pl
170 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.