Bicep – wersja deluxe „Isles” już dostępna

Fot. Materiały prasowe
News
Bicep z niespodzianką dla fanów

Na cyfrowej wersji deluxe albumu Isles znalazł się kawałek Siena (Feat. Clara La San) oraz dwa inne utwory brytyjskiego duetu.

Bicep z niespodzianką dla fanów

Duet Bicep ogłosił w ten weekend wydanie cyfrową wersję deluxe Isles, ich świetnie przyjętego przez krytyków albumu, który ukazał się w styczniu 2021 roku.

Następca debiutanckiej płyty Brytyjczyków z 2017 roku powstawał dwa lata. Przyniósł parze DJ-ów i producentów (Matt McBriar i Andy Ferguson) dwie nominacje do nagrody Brit w kategoriach Best British Group i Breakthrough act. Mixmag określił album mianem „jednego z najważniejszych albumów muzyki tanecznej 2021 roku”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na wersji deluxe Isles znalazły się trzy bonusowe utwory, których zabrakło na „normalnej” wersji krążka: Siena (Feat. Clara La San), Light i Meli.

Utwór Siena przybierał wiele form na etapie demo, włączając w to dużo bardziej melodyjne wersje i wiele kierunków wokalnych. Ostatecznie jednak najlepiej sprawdził się bardziej powściągliwy utwór, pozwalający wokalom Clary błyszczeć. Oboje jesteśmy podekscytowani rozwijaniem tego utworu i odkrywaniem innych wersji podczas naszych występów na żywo – skomentował duet.

Bicep – aktywny rok

Matt i Andy byli bardzo zajęci podczas pandemii – wystąpili na BBC 6 Music Festival, nadając z londyńskiej Saatchi Gallery do fanów w ponad 70 krajach. Mają w planach trzy wyprzedane koncerty w londyńskiej O2 Academy Brixton oraz trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i UE. Możemy również liczyć na ich występy na Field Day, Parklife, Wilderness i Creamfields. .

Bicep pozostają także ambasadorami Youth Music, organizacji charytatywnej działającej na rzecz zmiany życia młodych ludzi poprzez muzykę i produkcję muzyczną.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →