Białystok Up To Date Festival ciąg dalszy

News

W zeszłym miesiącu ruszył nowy projekt Białystok Up To Date Festival związany z muzyką elektroniczną oraz innymi przejawami sztuki i kultury alternatywnej.

Na przestrzeni siedmiu miesięcy odbędzie się seria wydarzeń promujących i rozwijających festiwal. Czytaj więcej o Białystok Up To Date

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Warsztaty festiwalowe rozkręciły się już na dobre. Harmonogram:

  • warsztaty didżejskie w kategorii hip-hop – każdy czwartek czerwca, godzina 18:00, wstęp wolny – klub Herkulesy. Prowadzi dj PERC (www.myspace.com/djpercbeats), a SWJ outfit funduje najlepszym warsztatowiczom ciuchy i inne fanty.

pytania/kontakt: [email protected]

  • warsztaty didżejskie w kategorii elektronika – każda środa godzina 18:00 od 9 czerwca na Węglowej, 5, 15, 18. 26 czerwca w klubie Metro, godzina 18:00. Wstęp Wolny. Prowadzenie Dtekk (www.myspace.com/dtekk1) oraz Auricom (www.myspace.com/auric0m)

kontakt/pytania: [email protected]

  • warsztaty fotograficzne prowadzone przez studiowasabi.pl, Denise Stypulkowski oraz Fundację IKS odbywają się na Węglowej w niedziele o 14 oraz we wtorki o 18.

kontakt/pytania: [email protected]

 

 

Miesiąc po eksperymencie z tekstami Tuwima podanymi w muzycznym sosie DTEKK-a zapraszamy do Kopiluwaka na kolejne nieobliczalne działanie interdyscyplinarne pod tytułem ’THE BEST OF DWUDZIESTOLECIE. GAŁCZYŃSKI.

 

Tym razem w dźwiękową podróż o smaku czarnych krążków wyśle nas Auricom, a wiersze mistrza Konstantego zinterpretuje reprezentant białostockiej sceny freestylowej Sosen.

 

Zapraszamy 5 czerwca (w sobotę) o godzinie 20:00. Klubokawiarnia Kopiluwak, Sienkiewicza 9. Wstęp Wolny.

Rozpoczynamy również promocję Ambient Parku – projektu, który w nietuzinkowy sposób wypełni białostocki park muzyką i sztuką w lipcową niedzielę. W ogródku pubu restauracji Antidotum, 6 czerwca, w godzinach popołudniowych będzie można rozkoszować się dzwiękami elektronicznej muzyki chill-outowej wypuszczanej przez djów kolektywu Audiosfera.net. I tak co niedzielę.

Ruszyła strona internetowa festiwalu gdzie znajdziecie więcej szczegółów:
www.up2d8.pl
www.bialystokuptodate.pl

Już wkrótce szukajcie więcej informacji na muzikanova.pl. Pod koniec czerwca kolejne imprezy przedbiegowe. Wtedy również poznamy program finału!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →