Białystok Up To Date Festival coraz bliżej – BILETY

Artykuł

Do Białystok Up To Date Festival pozostał nieco ponad tydzień, a w Internecie zabójczą popularność zdobywa filmik promujący ten wyjątkowy event. Zobaczcie dlaczego warto 23 i 24 września zawitać do Białegostoku!

Filmik filmikiem. Jest to jedna z lepszych reklam festiwalu jakie miałem okazję oglądać. Wirusowe szaleństwo internetu spowodowało, iż w przeciągu zaledwie kilkunastu godzin video na serwisie youtube obejrzało ok. 50 tysięcy osób. Imponujące. Zwłaszcza, iż zarówno idea festiwalu, prezentowane tam dźwięki, występujący artyści nie należą do tych promowanych w najpopularniejszych magazynach muzycznych.

Wartość festiwalu, który odbywa się dopiero po raz drugi (pierwsza edycja okazała się ogromnym sukcesem), stanowią ze szczególną starannością dobrani artyści z różnych kręgów muzycznych oraz działania pozafestiwalowe, jak chociażby Ambient Park czy warsztaty dj’skie. Jak przekonacie się po obejrzeniu video, 23 i 24 wrzesnia, przed wizytą w sanatorium, warto się wybrać chociażby dla Aux88, Looptroop Rockers, Biosphere, Robert Hood Live, Yagya

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muno.pl objęło patronat nad tym wydarzeniem. Prowadzimy też przedsprzedaż biletów, cena to zaledwie 59 PLN – za tak unikatowe wydarzenie – naprawdę warto!

Pełen zestaw artystów obejrzycie w szczegółach eventu. Dziś otrzymaliśmy natomiast informację o towarzyszącej festiwalowi wystawy 'WE CARE MORE’. Zajmie ona dwie hale kompleksu na węglowej. Znajdziecie na niej design, streetart, grafikę i rzeźbę.  Do najważniejszych zaliczamy białostoczan Piotra Jaworowskiego, Wojciecha Koronkiewicza, Kanciapa Kuztom Kreationz oraz HAKOBO, iamgabz, StudioKXX.

Zapraszam również na program BE 4 w Czwórce Polskim Radiu w sobotę od 19, moimi goścmi będą Jędrzej Dtekk Dondziłło – organizator festiwalu oraz Michał Auricom Kowalczuk – promotor Białystok Up To Date. Panowie zagrają również seta w drugiej godzinie auudycji.

Foto główne: Szept Getta

VIDEO:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →