Nowi artyści na Białystok Up To Date 2011

Wydarzenie

Ogłaszamy kolejnych artystów, którzy zagrają na trzech scenach Białystok Up To Date Festival 2011 oraz w Ambient Parku! A to jeszcze nie wszystko!

Białystok Up To Date Festival to jedyna w swoim rodzaju platforma, na której muzyka spotyka się z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi to znak rozpoznawczy tego młodego festiwalu.

Skład tegorocznej edycji uzupełnili właśnie następujący artyści:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dope D.O.D., Scratch Perverts, Robert Henke live!, Łona, Coco Bryce, Silent Servant, Aux88 pres. Black Tokyo live!, Diox & The Returners, Ed Cox, Yagya live!, Pleq live!

Robert Henke będzie gwiazdą Ambient Parku w Białymstoku

Festiwal odbędzie się 23 i 24 września jednak już 15 sierpnia organizatorzy zapraszają na Ambient Park – pionierską tego typu imprezę w naszym kraju. Od południa alejki parku na białostockich Plantach zostaną delikatnie wypełnione dźwiękiem, by zrelaksować spacerowiczy i przygotować ich na wieczorne koncerty. Po zmierzchu ujrzymy Ambient Park w pełnej krasie, a na scenie pojawi się Wounds – lokalny reprezentant sceny ambientowej oraz gwóźdź programu: Robert Henke Live!

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie w naszym kalendarium:
15.08 Ambient Park @ Park Planty, Białystok
23,24.09 Białystok Up To Date Festival @ Węglowa, Białystok

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →