Beyond The Valley – Debiutancki album Anji Schneider!

News

Założycielka kultowej wytwórni Mobilee Records wydaje swój pierwszy album „Beyond The Valley”, który ukaże się w sprzedaży w maju 2008 roku.

Ostatni rok był bardzo pracowity dla Anji Schneider – ciągłe podróżowanie po świecie, niezliczone ilości festiwali i imprez w klubach, cosobotnie audycje „Dance Under The Blue Moon” na antenie Fritz Radio. Oprócz tego jej wytwórnia Mobilee Records obchodzi właśnie 3-lecie istnienia.
 
Po udanych seriach „Back Up Vol. 01” by Sebo K, „Back To Back Vol. 2” by GummiHz oraz po świetnym albumie Pan Pot “ Panorama” przyszedł czas na Anję Schneider i jej „Beyond The Valley”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Współtworcą albumu jest Paul Brtschitsch, z którym to Schneider nagrała singiel 'Loop de Mer’/’Belize’. „Beyond The Valley” jest czymś więcej niż tylko kolekcją utworów. To zbiór najlepszych, najbogatszych dźwięków, dzięki którym Anja wkracza w zupełnie nowy rozdział muzyki elektronicznej. Od teraz nie liczą się żadne reguły. Ten album sprawi, że poczujesz muzykę zmysłami. Tytuły takie jak „Safari” czy „Belize” brzmią bardzo egzotycznie, ale nie dajmy się zmylić…

To miejsce, w którym rodzice zakazywali ci się bawić, kiedy byłeś dzieckiem. Dlaczego? Ponieważ wszystko może się wydarzyć. Jest bardzo niebezpiecznie i anarchicznie. Wszystkie najbardziej przerażające stwory, które zostały wypędzone z wioski ukrywają się właśnie tam!”  Anja Schneider

Anja Schneider powołuje do życia 10 wspaniałych utworów! Album poprzedzać będzie singiel „Mole”, który ukaże się także w remixie Pan Pot!

Anja Shneider – Beyond The Valley

Tracklista
1. Safari
2. Mole
3. Maki
4. Beyond The Valley
5. Gimlet
6. Cascabel
7. Belize
8. Get Away
9. Little Red Riding Hood
10. Fish At Night

www.myspace.com/mobileerecords
www.myspace.com/anjaschneider
www.mobilee-records.de

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →