Between The Bridges – nowa, duża scena na świeżym powietrzu w Londynie

Fot. Pinterest
News
Londyn wraca do życia

Between The Bridges, nowe miejsce na kulturalnej mapie stolicy Anglii zostanie otwarte jeszcze w tym miesiącu.

Londyn wraca do życia

Od 27 maja Londyn będzie bogatszy o jedną scenę na świeżym powietrzu. Mowa o miejscówce Between The Bridges, która usytuowana jest na Queen’s Walk nad Tamizą, na południowym brzegu rzeki, pomiędzy mostami Waterloo i Westminster.

Osoby odpowiedzialne za prowadzenie Between The Bridges obiecują, że będzie tam się odbywało wiele imprez muzycznych. Publiczność może spodziewać się występów DJ-ów, stoisk targowych i dużego wyboru różnej maści alkoholi. Według zapowiedzi, ma to być zresztą największa w stolicy Wielkiej Brytanii przestrzeń do picia na świeżym powietrzu.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Wśród artystów, których występy potwierdzono na czerwiec i lipiec, są m.in.:  Joe Goddard z Hot Chip, Erol Alkan z Phantasy Don, Gilles Peterson, Raw Silk, Crazy P i Savage.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Between The Bridges (@btwthebridges)

Londyn – kluby otwarte już w czerwcu?

Kalendarz wydarzeń kulturalnych Londynu staje się z dnia na dzień coraz bogatszy. Jest naprawdę duża szansa na to, że kluby muzyczne stolicy Anglii otrzymają zielone światło dla organizowania imprez, festiwali i eventów od 21 czerwca.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również