„Better Off Alone” Alice DJ doczekało się wyjątkowego coveru

News

Electro-popowy duet Purity Ring podzielił się przeróbką słynnego kawałka Alice DJ - Better Off Alone.

Alice DJ w nowej aranżacji

Better Off Alone to kultowy utwór holenderskiego zespołu Alice DJ, który swoją premierę miał w 1999 roku. Był to największy przebój grupy, który do dnia dzisiejszego grany jest na licznych dyskotekach na całym świecie. Better Off Alone został właśnie scoverowany przez Purity Ring.

Ten utwór wpłynął na to, jak piszemy i czujemy muzykę. Chcieliśmy złożyć mu swoisty hołd. Od lat planowaliśmy przerobić ten utwór i poczuliśmy, że w końcu nadszedł na to czas – komentują członkowie Purity Ring

Nagranie dotarło wraz z towarzyszącym mu teledyskiem wyreżyserowanym przez Andrew Barchilona, który możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Purity Ring – Better Off Alone

Alice DJ – trance z Niderlandów

Alice DJ to holenderski zespół muzyczny założony w 1999 roku, grający muzykę trance. Jego skład tworzyli: producent Pronti (czyli Sebastiaan Molijn), Kalani (właśc. Eelke Kalberg), DJ Jurgen, wokalistka Judith Anna Pronk oraz dwie tancerki, Mila Levesque i Angelique Versnel.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →