The Best Of Steve Bug

News

Steve Bug to już legenda na undergroundowej scenie muzycznej. Niedługo ukaże się album, na którym znajdą się najbardziej znane utwory artysty z ostatniej dekady.

Na przestrzeni ostatniej dekady, niemiecka gwiazda muzyki elektronicznej – Steve Bug wydał 3 autorskie albumy, niezliczoną ilość remixów i singli oraz nagrał kilka wspaniałych kompilacji m.in. dla należącej do Buga wytwórni Poker Flat, Fabric, Fuse czy Cocoon. Steve Bug jest także założycielem dwóch innych prężnie funkcjonujących labeli – Dessous i Audiomatique. To właśnie dzięki temu skromnemu artyście świat usłyszał o Trentemøller, Guido Schneider, Argy czy też Märtini Brös. Z całą pewnością Steve Bug miał duży wkład w rozwój i promowanie unergroundowej muzyki, a co więcej nadal pozostaje w grze jako czołowy reprezentant elektronicznych brzmień.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

W połowie marca ukaże się wyjątkowy album Steva Buga, który dostępny będzie tylko w wersji cyfrowej. „Time Flies: The Best Of Steve Bug 1998 – 2008” celebruje największe muzyczne osiągnięcia Buga w ostatnim 10-cio leciu. Na płycie znajdą się m.in. takie klaskyki jak: „Loop The Tube”, „A Night Like This”, „November Girl” czy też wydany 10 lat numer „Loverboy”, który przechodzi właśnie swoją drugą młodość.

 

 

Tracklista:
01. Steve Bug: You Make Me Feel (version 2)
02. Steve Bug: Loop The Tube
03. Steve Bug: Wet
04. Steve Bug: A Night Like This
05. Steve Bug: Smackman
06. Bug & Tanzmann: Shock
07. Traffic Signs: I Like Your Booty
08. B-Series: Crazy Bush
09. Steve Bug: November Girl
10. B-Series: I Got Rhythm
11. Traffic Signs: Hold It
12. Steve Bug: The Morning After
13. Steve Bug: Loverboy
14. Steve Bug: Bug In Your Brain
15. Steve Bug & Clé: Behind The CurtainsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →