Berlin Calling we Wrocławiu

News

Odra-Film oraz Wropaganda.pl mają zaszczyt zaprosić do Wrocławia na pokaz filmu Berlin Calling, który odbędzie się 15 maja 2009 w Kinie Warszawa.

Po bardzo ciepłym przyjęciu filmu Berlin Calling w ubiegłym miesiącu Poznaniu (ZOBACZ ZDJĘCIA), szykuje się kolejny pokaz tym razem we Wrocławiu w kinie Warszawa.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Odra-Film oraz Wropaganda.pl zainspirowani ścieżką dźwiękową Paula Kalkbrennera do filmu Berlin Calling zapraszają na ekskluzywny, przedpremierowy pokaz tego barwnego obrazu, przedstawiającego klubowe życie niemieckiej stolicy w rytmie 100000 uderzeń na minutę.

„Naszym celem jest połączenie pokazu filmu z wydarzeniem muzycznym jak i artystycznym – zarówno przed, jak i po zaplanowanym seansie. Zaaranżowanie na klubowy styl surowych przestrzeni holu kina Warszawa, wypełnionych dźwiękami serwowanymi przez muzykę wrocławskich djów, nawiązującą klimatem do ścieżki dźwiękowej filmu, pozwoli na wprowadzenie widzów w klimat nocnego berlińskiego klubowego życia ukazanego w obrazie Berlin Calling.” – informują organizatorzy

 

 

Całości dopełni pokaz sztuki miejskiej autorstwa FRM-kida (absolwent wrocławskiej ASP, Paweł Borkowski), Zbioka, Oteckiego, którzy pokryją ściany Kina Warszawa muralami. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają Dr. Atkins oraz Tina Tuner.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie mini ekspozycja Designer Toys oraz ręcznie pomalowany manekin autorstwa wrocławskiego street artowca – Ciah Ciaha

więcej:

http://www.berlin-calling.pl/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →