Borgore gwiazdą 'Before ifestival’ w Gdańsku!

Wydarzenie

Gwiazda dubstepowej sceny muzycznej - Borgore wystąpi 22 lipca tego roku w Centrum Stocznia Gdańska w ramach oficjalnego before party przed 'i festival'.

Borgore to jedno z największych odkryć sceny dubstep ostatnich lat. W 2009 roku artysta zachwycił wszystkich swoim albumem „Gorestep Vol. 1”. O tym, że jego występy są świetnym show świadczą chociażby wyprzedane bilety na niemal wszystkie nadchodzące imprezy w ramach tournee po Stanach Zjednoczonych. Asaf Borger jest także perkusistą death metalowego zespołu Shabir i połową znanego dubstepowego duetu producenckiego Alphamale Primates.

Artysta wystąpi w gdańskim CSG 22 lipca w ramach oficjalnego before party przed 'i festival’. Bilety z limitowanej puli możecie zamawiać już teraz na muno.pl!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypominamy że ’i festival’ odbędzie się w Gdańsku już 20 sierpnia 2011 roku. Druga impreza zapowiadająca to niezwykłe wydarzenie będzie miała miejsce 5 sierpnia w poznańskim Post Dali Plaża. Gwiazdą imprezy będzie pierwszoplanowa postać wytwórni Hospital Records – Netsky! Oczywiście bilety na te wydarzenia możecie również zamawiać za pośrednictwem muno.pl!

Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →