Będzie rewolucja? Teraz nagrasz swój DJ set, używając samego telefonu

fot. PIRATE.COM
News
CAPTURE.AUDIO – nagrywaj DJ sety samym telefonem

Marka Pirate właśnie wprowadziła w swoich lokacjach przełomowe rozwiązanie. W udostępnianych przez nich studiach DJ-e i DJ-ki będą mieli możliwość bezpośredniego nagrywania swoich setów, wykorzystując do tego swój telefon.

Pirate zajmuje się przede wszystkim udostępnianiem przestrzeni do działalności artystycznej. W swojej ofercie mają studia nagraniowe, taneczne, sale prób, jak również do kręcenia podcastów czy grania DJ setów. Ich działalność skupia się jednak także na tworzeniu artystycznej społeczności, a w swojej ofercie mają również wiele programów wsparcia dla początkujących twórców i twórczyń. Nowe rozwiązanie zaproponowane w ich przestrzeniach umożliwi stawiającym pierwsze kroki w światku muzyki elektronicznej w prosty sposób nagrywać swoje sety.

CAPTURE.AUDIO – bez zbędnych komplikacji

Nowy system, wprowadzony przez Pirate w wybranych lokacjach, umożliwi ci nagrać set przy użyciu telefonu. Nie musisz podłączać żadnych kabli czy też pobierać osobnych aplikacji. Nie będziesz się też martwić o jakość nagrania, czy nawet o miejsce w pamięci urządzenia. Żeby zacząć korzystać z systemu CAPTURE.AUDIO wystarczy, że podłączysz się do Wi-Fi studia. Link przesłany SMS-em przez Pirate przeniesie Cię do wyszukiwarki, w której będziesz mieć dostęp do interfejsu nagrywarki. Dzięki niemu włączysz i wyłączysz nagrywanie oraz sprawdzisz jego głośność. CAPTURE.AUDIO prześle nagranie do chmury, do której będziesz mieć dostęp przez indywidualne konto Pirate.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj dalej: Syntezator po chińsku. Zobacz wyjątkowy dokument

System działa w oparciu o hardware wykorzystywany w wybranych lokacjach. Już teraz mogą się nim cieszyć osoby uczęszczające do studiów w Bristolu, Leeds i Glasgow, jak również w pięciu osobnych spotach w Londynie. Do końca roku marka planuje zaadaptować system w 20 lokalizacjach w Stanach, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

fot. PIRATE.COM

CAPTURE.AUDIO – nawet na początku kariery

Ogromną zaletą systemu jest jego przejrzystość i łatwość w obsłudze. Dzięki temu otwiera on ogromne możliwości przed młodymi DJ-ami i DJ-kami, stawiającymi pierwsze kroki w swojej karierze artystycznej.

[CAPTURE.AUDIO] Sprawia, że proces nagrywania nie sprawia najmniejszego wysiłku, co jest szczególnie istotne dla początkujących DJ-ów. Uwielbiam, że wystarczy kliknąć link i można od razu rozpocząć nagrywanie. Ten proces nie mógłby być prostszy!

– komentował Dr Dubplat, który jako jeden z pierwszych miał szansę wypróbować nowy system marki Pirate.

Przy użyciu CAPTURE.AUDIO powstała również seria Capture mix, którą swoim setem inaugurowała Amaliah. Do niej, w nadchodzących miesiącach mają dołączyć Kiara Scuro, Vanessa Maria, Lewis Lowe, Kincaid i inni.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →