Beats of Solidarity pomagają Ukrainie

mat. graf. organizatora
News
Beats of Solidarity

Lubimy, gdy scena klubowa zabiera polityczny głos, kiedy angażuje się społecznie bądź charytatywnie. Takich aktywistycznych zrywów mamy w ostatnich latach co niemiara - broniliśmy Bassiani, angażowaliśmy się we wsparcie społeczności LGBT po zamieszkach w Białymstoku, kolektywy DJ-skie uczestniczyły w Strajku Kobiet. A dziś pomagamy Ukrainie – zapraszamy na event Beats of Solidarity!

Beats of Solidarity ponownie niesie pomoc

Beats Of Solidarity to inicjatywa DJ-ska powstała tuż przed pandemią w celu wsparcia pomocowych akcji społecznych. Pomysłodawcy i pomysłodawczynie akcji chcą łączyć starannie wyselekcjonowaną muzykę oraz pomóc tym, którzy aktualnie potrzebują jej najbardziej.

Współpraca z Food Not Bombs

Na początku pandemii, w 2020 roku, kolektyw był zaangażowany w walkę z Covid-19, a konkretnie pomoc osobom bezdomnym, które nie mają codziennie możliwości schronienia się w swoim bezpiecznym, domowym azylu. Wówczas Beats Of Solidarity połączyło siły z oddolną inicjatywą samopomocową #AkcjaHigiena, którą zainicjowało Food Not Bombs z Krakowa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Benefity dla Ukrainy, czyli pomoc ma MOC

Po pierwszej edycji benefitu dla Ukrainy, który odbył się w marcu w praskich Chmurach, Beats of Solidarity zdecydowało się powtórzyć akcję w innym miejscu i z jeszcze bardziej rozbudowanym line-upem.

Beats of Solidarity

Jak odczytywać tę nazwę? Tak piszą o tym organizatorzy:

MOC siły, wsparcia i solidarności
MOC wspólnotowego działania i głośnego sprzeciwu
MOC zaangażowania i dyskusji o tym, jak skutecznie pomagać osobom, którym życiu zagraża wojna
MOC dla Ukrainy.

Tym razem Beats of Solidarity połączy siły z kolektywem XYZ, Ciężkim Brokatem oraz całą plejadą DJ-ek i DJ-ów, którzy bez wahania zgodzili się wziąć udział w nocy back 2 backów, z której cały dochód przeznaczony zostanie na wsparcie aktywistów i aktywistek bezpośrednio pomagającym osobom z Ukrainy i w Ukrainie.

Line-up MOCy to Moli b2b Glassz, Malaxis (MaL b2b Axis Operandi), a także Rayndu b2b Blank oraz Kasia Gościńska b2b olga er.

Malaxis ( Axis Operandi b2b MAL)

Kasia Gościńska dla Devotion

Ciężki Brokat wystąpi w składzie: Aldona Relax b2b ZuZu, Electro themsel in distress i semantica glitch. Za oprawę wizualną odpowiedzialni są Moonspeed.

Podczas wydarzenia można będzie też nabyć charytatywny merchandising: koszulki, printy, plakaty i wlepy ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję grafikami. Na miejscu będzie też dostępne benefitowe studio tatuażu. Zachęcamy MOCno do udziału w tym wydarzeniu! Nieśmy pomoc!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →