Beats Friendly znów w ataku

News

Z okazji długo wyczekiwanej premiery albumu „Friendly Beats” warszawski kolektyw rusza w trasę po zaprzyjaźnionych klubach w całym kraju.

12 września 2008 roku na rynku pojawi się ich najnowsza 2 płytowa kompilacja zatytuowana  „Friendly Beats. Grooves & Moves.” Niezmienni w swojej naiwnej pasji do dobrej muzyki i idealistycznym podejściu do muzycznego rynku, „Beatsi” sięgają po muzyczne perełki odnalezione w parkietowym nurcie.

I tym razem grupa zaprzyjaźnionych didżejów pod dowództwem Noviki proponuje zestaw swoich aktualnych muzycznych fascynacji, wśród których znalazły się nagrania m.in. Hot Chip, Outlines, Matthew Dear’a, Noze czy Elektrons.<br/><br/>

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

FRIENDLY BEATS RELEASE TOUR – PART 1

12.09.2008
FRIENDLY BEATS RELEASE TOUR @ SQ KLUB – POZNAŃ
NOVIKA (voc.) / BARTEK WINCZEWSKI & LEXUS  (djs)/ NASKO (synths)

Pierwszy przystanek to dawno nie odwiedzany klub SQ, w którym kolektyw reprezentować będą Lexus i Bartek Winczewski z wokalnym wsparciem Noviki i Nasko na instrumentach klawiszowych.

13.09.2008
FRIENDLY BEATS RELEASE TOUR @ MONO BAR – WARSZAWA
Djs: HARPER, GAMA, BARTEK WINCZEWSKI, LEXUS
NOVIKA (voc.), NASKO (synths)

Warszawskie świętowanie odbędzie się w klubie MONO BAR. W roli dj’ów wystąpią: GAMA, LEXUS, Bartek Winczewski i HARPER. Wokalnie tradycyjnie wesprze ich NOVIKA, a dodatkowym wsparciem będzie NASKO na instrumentach klawiszowych.

20.09.2008
FRIENDLY BEATS RELEASE TOUR @ RONDO SZTUKI – KATOWICE
NOVIKA (voc.)
Djs: GAMA, LEXUS & RAWSKI
Special guest – FOXX (synths)

W katowickim Rondzie Sztuki po raz pierwszy swoje kobiece wyczucie za dekami zaprezentuje GAMA, od której pałeczkę przejmą znani już katowickiej publiczności Rawski & Lexus. Nie zabraknie oczywiście wokalnej gospodyni wieczoru Noviki, a w roli gościa specjalnego na instrumentach klawiszowych zagra FOXX. Z Jankiem Młynarskim współtworzył 15 Minut Projekt, a na codzień jest rozchwytywanym muzykiem współpracującym m.in. z Kayah, czy Marią Peszek. Obecnie pracuje nad solowym albumem.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →