7. urodziny kolektywu Beats Friendly

News

Prowadzony przez Novikę kolektyw muzyczny Beats Friendly świętuje 7-lecie swojego istnienia! W najbliższą sobotę w katowickim klubie Flow odbędzie się wyjątkowa urodzinowa impreza!

Kolektyw Beats Friendly, czyli „przyjaźnie nastawieni do bitów”, to projekt, który został założony przez Novikę 7 lat temu w odpowiedzi na wzrastającą jednorodność organizowanych imprez oraz znikomą świadomość istnienia innych gatunków muzycznych.

Novika to dobra mama kolektywu, która na imprezach chwytając za mikrofon raz zagrzewa do zabawy, innym razem koi ciepłym wokalem. Za gramofonami towarzyszą jej: Rawski, Lexus aka. Mr. Lex, Liptone aka Lipstick, Bartek Winczewski, Harper i jedyna dama za gramofonami – Gama. Często podczas imprez Beats Friendly towarzyszą im również: Grom (drums), Nasko lub Foxx na instrumentach klawiszowych oraz Tomek Zięteka (trąbka).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

7 lat w kolektywie dj’skim to sporo czasu. To setki imprez i tysiące spostrzeżeń. Chociaż wokół kolektywu zmienia się wiele, Beats Friendly wciąż odnajduje radość w graniu imprez, przemieszczając się co weekend po całym kraju. Muzycznie członkowie projektu przeszli przez wiele fascynacji, ale nadal najważniejsza jest dla nich temperatura na parkiecie. Aktywność klubową uzupełniają działaniami radiowymi w najważniejszych ogólnopolskich rozgłośniach – Czwórka, Roxy oraz Chilli Zet.

Poza graniem w klubach każdy z członków kolektywu zajmuje się muzyką na innym polu. Prowadzą autorskie audycje w radiu, współpracują z muzycznymi magazynami, organizują imprezy i muzyczne wydarzenia, produkują i wydają.

Znakomita szansa, aby uczcuć wspólnie 7-lecie istnienia Beats Friendly nadarzy się już w tą sobotę, 21 maja 2011 roku, w katowickim klubie Flow. Podczas urodzinowej imprezy zagrają dla Was Novika oraz Rawski & Mr Lex. Gościem specjalnym wieczoru będzie duet Bueno Bros!

Naszemu równieśnikowi życzymy wszystkiego najlepszego 🙂

Źródło: materiały promo

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →