8. urodziny Beats Friendly – zagra Hot Toddy!

Wydarzenie

Nie tylko Muno.pl obchodzi swoje 8 urodziny w tym roku. Nasi dobrzy przyjaciele, kolektyw Beats Friendly, w najbliższą sobotę świętować będą ośmiolecie istnienia w warszawskim klubie 55. Zagra Hot Toddy z grupy Crazy P! Polecamy!

Warszawski kolektyw Beats Friendly świętuje swoje 8. urodziny, oczywiście w gronie przyjaciół! Od czasu powstania grupy wiele się zmieniło, ale Beats Friendly wciąż są aktywnie obecni na klubowej mapie kraju, na najważniejszych festiwalach i w najciekawszych stacjach radiowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mr. Lex i Novika – przedstawiciele kolektywu Beats Friendly

Poza gospodarzami (Novika, Mr.Lex, Rawski, Bartek Winczewski) na urodzinowej fecie wystąpi zaprzyjaźniony brytyjski dj i producent, Hot Toddy, wieloletni imprezowi towarzysze, rochwytywani remixerzy – Last Robots oraz niestrudzony animator warszawskiej sceny klubowej, Adam Bekett.

Gorąco polecamy! Redakcja Muno.pl składa Beats Friendly najlepsze życzenia! Kolejnych 8 owocnych lat!:)

Chris Todd (a.k.a. Hot Toddy) jest przede wszystkim kojarzony z brytyjską grupą Crazy P, którą powołał do życia razem z przyjacielem James’em Baron’em, początkowo pod nazwą Crazy Penis.  W 2011 roku zremiksował singiel Noviki „Miss Mood” i tym samym znalazł się na albumie „Mixfinder” (2011, Kayax). Majowa impreza będzie więc wyjątkową okazją do spotkania Noviki i Hot Toddyego oraz wspólnego występu.

Wiecej:

26.05.2012 (sb) Urodziny Beats Friendly: Hot Toddy (Crazy P / UK), Klub 55, Warszawa


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →