Nowe oblicze sklepu Beatport.com

News

Najpopularniejszy sklep z muzyką elektroniczną w formacie mp3 - Beatport od kilku tygodni umożliwia dokonywanie zakupów poprzez swój nowy interfejs. Obecnie jest w fazie testowej i dostarcza kilku innowacyjnych rozwiązań. Jakich?

Największą zmianą jest zastosowanie technologii HTML5 zamiast Flash. Ta informacja z pewnością ucieszy wielu użytkowników, którzy często natrafiali na problemy wynikające z niedoskonałości wtyczki Flash Player w przeglądarkach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Również szata graficzna uległa zmianie. Dzięki zastosowaniu jasnego tła sklep stał się bardziej przejrzysty. Standardowo z prawej strony umieszczono dziesiątkę najpopularniejszych nagrań. Nowością jest lista pięciu najlepiej sprzedających się release’ów oraz zestaw polecanych utworów, które są dobierane na podstawie naszych wcześniejszych zakupów.

DJ’ów praktykujących miksowanie harmoniczne ucieszy dodanie informacji o tonacji oraz tempie w szczegółowym widoku utworu. Od tej chwili nie jest już konieczne analizowanie plików oprogramowaniem typu Mixed In Key we własnym zakresie.

Nowa wersja Beatport dostępna jest pod adresem http://beta.beatport.com. Nam bardzo przypadła do gustu, a Wam jak się podoba?

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →