Beatport Pro zagrozi iTunes?

Technologia

Aplikacja Beatport Pro to nowe, darmowe narzędzie do zarządzania kolekcją plików muzycznych, stworzone specjalnie z myślą o DJ-ach. Program jest dostępny za darmo na platformę Mac.

Chyba najpopularniejszym wśród DJ-ów programem do zarządzania kolekcją muzyki jest iTunes. Niestety, Apple od jakiegoś czasu stara się utrudnić życie i kolejne wersje programu stają się coraz mniej przyjazne użytkownikowi. Z pomocą przychodzi Beatport, który właśnie udostępnił darmową aplikację do zarządzania plikami muzycznymi, stworzoną z myślą o DJ-ach – Beatport Pro.
Beatport Pro automatycznie organizuje całą kolekcję plików muzycznych na komputerze, nawet krótkie loopy i sample do produkcji muzyki. Potrafi poprawiać tagi ID3 utworów, uzupełniać okładki, gatunki muzyczne, klucze i BPM, korzysta przy tym z ogromnej bazy sklepu Beatport. Tworzenie playlist jest proste dzięki sprawnemu filtrowaniu, a generowane listy są kompatybilne z iTunes, Traktor Pro, Serato i Rekordbox. Aplikacja pozwala też na wygodniejsze dokonywanie zakupów nowej muzyki.
Z Beatport Pro mogą korzystać użytkownicy Maców z systemem 10.8 lub 10.9. Aplikacja jest dostępna za darmo na pro.beatport.com.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →