BeatBox czyli perkusja w tekturowym pudełku

News
beatbox

Idziesz pograć na imprezę, a w tekturowym pudełku zabierasz ze sobą perkusję! No... prawie.

Automat perkusyjny, który stworzyła ekipa startupu z Austin na południu Stanów Zjednoczonych, jest niezwykle lekki, mieści się w tekturowym pudełku z wygodną rączką, wzmacniaczem, wbudowaną baterią i głośnikami. Czy potrzebujesz czegoś więcej?!

Beatbox, czyli przenośny automat perkusyjny

Hasło reklamowe Build the Box, Learn to Play, Create your own Music, jakiego używają twórcy, zdaje się idealnie opisywać ten nowatorski sprzęt. Automat perkusyjny dla majsterkowiczów, bo tym właściwie jest BeatBox, stał się bardzo popularny w sieci kilka miesięcy temu za sprawą viralowo rozprzestrzeniających się filmów z pokazówką działania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

beatbox

Obecnie ekipa Rhythmo uruchomiła akcję crowdfundingową na popularnym portalu Kickstarter, a odzew był tak niesamowity, że już pierwszego dnia akcja niemal osiągnęła swój zamierzony cel finansowy w postaci bagatela… 50 tys. $$.

Akcja zbiórki trwa nadal, każdy może wesprzeć projekt tutaj i już od 119 dolarów stać się posiadaczem BeatBox na własność.

Sprzęt dostarczany jest jako zestaw do drobnego montażu. Producenci zapewniają, że do złożenia sprzętu wystarczy godzina i nie trzeba do tego być pasjonatem majsterkowania.

BeatBox jest ponoć w stanie zadowolić zarówno początkujących, jak i doświadczonych muzyków. Startup oferuje specjalną aplikację, sporo tutoriali, pakietów dźwiękowych, praktycznych wskazówek, dzięki którym prosty start w tworzeniu muzyki, wydaje się bliższy niż kiedykolwiek.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →