BE 4 z Glasse – zobacz ekskluzywny wideoset!

News

Wspominamy pierwszą audycję BE 4 na falach radia Czwórka! Zapraszamy na wyjątkową rozgrzewkę przed weekendem w godzinnym wideosecie Glasse!

7 maja tego roku wystartowaliśmy z własną sobotnią audycją BE 4 w Czwórce Polskim Radiu, prowadzoną przez redaktora naczelnego Muno.pl – Alexa Kubaczewskiego. Głównym założeniem BE 4 jest prezentowanie najciekawszej muzyki i teledysków do szeroko rozumianej muzyki elektronicznej. Rozmawiamy także z organizatorami wyjątkowych imprez z różnych zakątków naszego kraju oraz rozdajemy wejściówki na najciekawsze imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drugą godzinę audycji oddajemy w ręce naszych gości – znanych artystów na rodzimej scenie muzycznej, którzy swoimi wyjątkowymi setami wprawią Was w imprezowy nastrój. Przypomnijmy, że gwiazdą inauguracyjnej odsłony BE 4 był jeden z czołowych polskich dj’ów – Glasse, wspierany przez VJ’a Deep.Chock.

Wszystkim tym, którym nie było dane być z nami podczas pierwszej audycji BE 4 oraz stałym słuchaczom, w ramach przypomnienia – zapraszamy na godzinny wideoset Glasse. Zaczyna się BE 4 – zaczyna się weekend!

W tym tygodniu audycja BE 4 niestety się nie odbędzie. Zapraszamy wszystkich przed radioodbiorniki i telewizory w sobotę 18 czerwca o godz. 19:00!

Więcej info: www.muno.pl/be4/

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →