Bassmusic Open Air 2022, czyli drum’n’bass w najlepszym wydaniu

fot. materiały promocyjne
News
Nadciąga Bassmusic Open Air 2022

W Rybniku odbędzie się kolejna edycja imprezy Bassmusic Open Air 2022. Headlinerem wydarzenia będzie holenderski DJ i producent PYTHIUS.

Nadciąga Bassmusic Open Air 2022

W najwyżej położonym punkcie miasta Rybnik, czyli leśnym amfiteatrze Grzybówka, odbędzie się kolejna już edycja eventu Bassmusic Open Air. Organizatorzy tej imprezy, odbywającej się w rytmach drum’n’bass, z każdym rokiem coraz wyżej podnoszą poprzeczkę i budują coraz ciekawszy line-up, co potwierdzili również i tym razem.

Headlinerem wydarzenia będzie holenderski DJ i producent PYTHIUS znany fanom gatunku ze swoich energetycznych miksów, specyficznego, twardego brzmienia linii basowych i kawałków wydawanych dla jednej z najprężniej działających wytwórni – BLACKOUT. Artysta podzieli scenę z czeską reprezentacją, spośród której wystąpią: HOLOTROPE – czołowy producent ze stajni HOOFBEATS MUSIC, najbardziej rozchwytywanego labelu u naszych południowych sąsiadów, a także dwa duety: FANTEK & PEX oraz DJ-ki ELORA i CRYSTAL, które pojawią się w występach back2back.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały promocyjne

Nie tylko występy

Na dokładkę będziecie mogli pobawić się przy muzyce reprezentanta 175 BPM oraz agencji BASSLINE, czyli dobrze znanego na rodzimej scenie SICKa, oraz KILLASOUND KRU (w pełnym składzie: PROTEST, HASH oraz YOUNG.B). Na scenie pojawią się również stawiający pierwsze kroki na polskiej scenie RULE ZERO, UNNAMED oraz DARKSION, który odpowiedzialny będzie za set otwarcia.

Na miejscu czeka na Was ogromna dawka muzyki drum and bass, potężny soundsystem organizatorów, unikatowy stage-design, chłodne piwko, napoje bezalkoholowe, a także możliwość wrzucenia czegoś na ząb oraz gadżety od sponsora imprezy, którym jest sklep VAPORSHOP.PL

– możemy przeczytać w opisie wydarzenia.

Bassmusic Open Air 2022 – gdzie kupić bilety?

Bilety na tę wyjątkową imprezę, która odbędzie się w Rybniku, znajdziecie na stronie Biletomat

Kup bilet na BASSMUSIC OPEN AIR 2022!

Biletomat.pl
od 45 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →